Дієтологи назвали найкорисніші спеції для схуднення і підтримки тіла в тонусі

Дієтологи назвали 6 найкорисніших для організму спецій. Ці прянощі містять речовини, які життєво необхідні людині і допомагають в лікуванні деяких захворювань, а також сприяють схудненню.

Перець чилі, незважаючи на свій «пекучий» ефект, покращує травлення. Він містить капсаїцин, який позитивно впливає на слизову оболонку шлунка. Плюс до всього, чилі прискорює обмін речовин. Однак людям з гастритом або виразковими захворюваннями рекомендується відмовитися від вживання даної спеції.

Імбир покращує метаболізм і захищає м’язи. Деякі спортсмени включають його в свій повсякденний раціон. Імбир можна вживати як до, після, так і безпосередньо під час тренування, що є великим плюсом.

Вчені з Японії з’ясували: така пряність, як куркума, дуже корисна для організму. Її можна вживати до 200 мг в день, при цьому ефект прирівнюється до першої години тренування.

З ревматизмом неодмінно впорається рожевий перець. Спеція має сильну антибактеріальну властивість. Він поширився з Південної Індії. Він гарний у лікуванні розладу шлунка, а ще здатний знизити температуру.

Останньою, шостою корисною спецією є коріандр. Він покращує роботу шлунково-кишкового тракту і сприяє одужанню кишечника, проте для кращого ефекту насіння варто застосовувати свіжомеленим.

Джерело

Поділись


Новини партнерів