Топ-5 продуктів, які “вбивають” молодість: дієтолог озвучила список

Експерт оприлюднила рейтинг продуктів, які “крадуть” молодість

Далеко не всі звичні продукти в раціоні несуть користь для організму, а деякі, крім шкоди для здоров’я, можуть негативно вплинути ще й на красу, а також прискорити процеси старіння і в’янення шкіри. Від яких продуктів варто відмовитися заради того, щоб виглядати молодо і довше зберегти квітучий вигляд, розповіла в Instagram нутриціолог Ірина Арканнікова.

Експерт перерахувала топ-5 звичних продуктів, які здатні “вбити” молодість. Багато з них також сприяють і набору зайвої ваги.

Цукор

Білий або коричневий (тростинний). Різниці немає. Сюди ж і відносяться продукти з цукром: газовані води, йогурти, каші моментального приготування, цукерки і т.д. Цукор сприяє відкладенню жиру, різко підвищує рівень глюкози. А ще й запалення на шкірі.

Копченості

Консерви, ковбаса, снеки, підкопчений сир. Копченості викликають запальні процеси в організмі.

Рафінована олія

Особливо, жарка на олії (будь-якій олії, в принципі). Не тільки веде до підвищення ваги, але і до гормонального збою.

Ртуть

Найбільше вміст ртуті вчені відзначають в рибі і морепродуктах. Залежить від місцевості, де їх виловили. Риба-меч, акула і королівська скумбрія взагалі під забороною. Високий вміст ртуті відзначено в палтусі, блакитному тунці, морській форелі, морському окуні (їх вживати не частіше 2-3 разів на тиждень, не більше 150 г за раз). Симптоми: головний біль, запаморочення і т.д.

Молочні продукти і глютен

З одного боку, зараз модно говорити, що у тебе непереносимість до цих продуктів. З іншого, проблема дійсно існує. Симптоми на обидва види: метеоризм, висипання на шкірі. Якщо бачите такі ознаки, виключіть спочатку один вид продукту, спостерігайте.

Джерело

Поділись


Новини партнерів