Якщо опустити пальці в крижану воду на 30 секунд, можна багато чого довідатися про своє здоров’я

Чи цікаво вам дізнатися щось новеньке про своє здоров’я? Існує легкий і невигадливий спосіб його діагностування. Не прикладаючи якихось особливих зусиль, ви можете провести просту процедуру, яка допоможе вам отримати інформацію про поточний стан організму.

Для проведення процедури знадобиться дуже холодна, навіть крижана, вода. Налийте її в невелику ємність і на 30 секунд занурте туди пальці рук. Після процедури ви будете мати чітке уявлення про те, чи є у вашому організмі будь-які порушення. Якщо кінчики пальців зблідли або придбали синюшний колір, то це говорить про проблеми з кровообігом.

Значні зміни в температурі або стресові ситуації призводять до того, що кровоносні судини на кінчиках пальців, в носі, і навіть у вухах запалюються. Це стає основною причиною того, що перераховані органи погано забезпечуються кров’ю, і, отже, втрачають чутливість.

Погана циркуляція крові, як правило, викликана наявністю кров’яних згустків, що саме по собі небезпечно для життя. У будь-який момент вони можуть виявитися в кровотоці, досягти серця та легень, і привести до летального результату.

Ніколи не буде зайвим проводити подібні процедури з діагностики в домашніх умовах, щоб запобігти можливим проблемам зі здоров’ям. Бережіть себе і будьте щасливі!
Джерело

Поділись


Новини партнерів