Потужний і ефективний засіб від каменів в нирках і целюліту

Сам плід дуже корисний для нашого здоров’я, а листя може розчинити камені в нирках, видалити целюліт і навіть вилікувати печінку.

Цей супер плід є еліксиром для тіла і відіграє важливу роль в підтримці краси шкіри і здоров’я організму загалом.

Кисла вишня містить вітаміни A, C, E і фолієву кислоту, магній, залізо і клітковину, тому її можна вживати в необмеженій кількості (якщо у вас немає алергії). Вони є джерелом вітамінів і мінералів, і роблять благотворний вплив на увесь організм.

Ви можете приготувати компот з кислих вишень, а також чай з листя і стебел для видалення піску з нирок, зменшення целюліту, лікування захворювань нирок і хронічного кашлю, а також від набряків ніг і опухлих повік.

Для лікування захворювань печінки ви можете використати цей рецепт!

Інгредієнти:

– 1 столова ложка подрібненого, сушеного листя вишні.
– 1 столова ложка подрібненого, сушеного листя коріандру.
– 3 склянки води.

Приготування:

Помістіть одну столову ложку сушеного і подрібненого листя вишні і одну столову ложку сушеного і подрібненого листя коріандру в емалеву миску. Налийте на них 3 склянки гарячої води.

Помістіть горщик на вогонь і доведіть до кипіння, а потім зменшіть температуру і готуйте ще 30 хвилин. Видаліть з вогню і процідіть через марлю або сітчастий фільтр.

Використання:

Приймайте дві столові ложки цього чаю в день, відразу після їжі. Коли суміш зменшується, то в останні дні вживайте її тільки перед сном. Лікування займає від 1 до 2 місяців.

Цей чай чинить дуже сприятливий ефект, особливо, коли мова заходить про лікування захворювань печінки.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечне для Вашого здоров’я.

Джерело

Поділись


Новини партнерів