Потужна суміш для покращення роботи мозку і очищення судин

Лимон і часник, поза сумнівом, є одними з найкорисніших продуктів, які рекомендують регулярно вживати і офіційна і народна медицина. Вони багаті величезною кількістю вітамінів і мінералів, які благотворно впливають на здоров’я усього нашого організму.

Суміш лимона, часнику і імбиру – об’єднує в собі їх цілющу силу і ефективно допомагає очищати судини, понизити рівень поганого холестерину, покращувати склад крові, активізувати кровообіг і роботу головного мозку, прискорити обмін речовин.

Коли бляшки накопичуються в артеріях, то значно збільшується вірогідність серцевих нападів і інших судинних захворювань.

Люди часто використовують різні ліки, пропоновані фармацевтичною промисловістю, для зниження рівня холестерину і відвертання серцевих нападів, але вони мають багато побічних ефектів, особливо згубно вони діють на суглоби і бруньки.

Ви можете використовувати цю цілющу суміш і з часом зможете відмовитися від багатьох ліків і почувати себе відмінно на всі 100%.

Приготувати цей засіб дуже просто!

Інгредієнти:

– 200 мл свіжовичавленого лимонного соку
– 100 мл подрібненого часнику
– 100 мл подрібненого свіжого кореня імбиру
– 100 мл яблучного оцту
– 300 мл натурального меду

Приготування:

Помістіть нарізаний часник і імбир у блендер і подрібніть до однорідного стану, потім додайте лимонний сік і добре перемішайте. Після цього додайте яблучний оцет і мед і ще раз добре перемішайте.

Помістіть суміш в чисті скляні банки і бережіть в холодильнику.

Рекомендується вживати одну столову ложку цієї суміші, розлучену в 200 мл теплої очищеної води, щодня один раз в день впродовж двадцяти днів. Приймати бажано через 30-40 хвилин після їжі.

Потім зробіть перерву на десять днів і повторіть ще 20 днів. Рекомендується робити це лікування двічі в рік.

Якщо ви страждаєте від діабету або алергією на продукти бджільництва, то цей засіб вживати не варто. Якщо у вас гіпертонія, то рекомендується виключити імбир з рецепту.

Джерело

Поділись


Новини партнерів