1 інгредієнт для позбавлення від токсинів

Неймовірно потужне насіння! Я і не здогадувалася, що вони мають такі величезні цілющі властивості!

Хоча багато хто не говорить про це, але кишківник є одним з найважливіших органів нашого тіла. Завдяки ньому ви можете усувати токсичні відходи з вашого організму, а також поглинати поживні речовини з їжі, а без цього життя було б неможливе для усіх нас.

При неправильній роботі кишківника наш організм може накопичувати до 15 кг токсичних речовин, в результаті у нас можуть виникати безліч проблем із здоров’ям.

У цій статті ми хочемо розповісти вам про спосіб, який допоможе швидко і легко усунути усі токсичні речовини з кишківника.

Згідно з недавнім дослідженням, більше 50 мільйонів чоловік страждають від проблем з кишківником, звичайно ця умова тісно пов’язано із забрудненим і нездоровим кишківником. Ось чому так важливо тримати його в чистоті.

Токсини, які накопичуються в кишківнику, можуть викликати коліт, закреп, кислотний рефлюкс, роздратований кишківник, запалення в кишківнику і навіть хвороба Крону.

Як і будь-який інший орган, кишківник також посилає сигнали, коли щось з ним не так. Серед цих ознак можна відмітити діабет, проблеми з шкірою, порушення обміну речовин, надлишок або недостатню вагу, проблеми з печінкою, захворювання нирок, порушення зору і слуху, пошкоджене волосся, ламкі нігті, артрит і навіть рак товстої кишки.

Клізма може очищати не велику частину вашої товстої кишки, від 40 до 50 см. З іншого боку, є ті, хто прибігає до очищення кишківника за допомогою спеціального устаткування. Проте ці процедури дуже дорогі.

Крім того, такі втручання можуть залишати побічні ефекти. Ось чому дуже важливо проконсультуватися з лікарем-фахівцем, щоб допомогти вам очистити товсту кишку природним чином.

В цьому відношенні льняне насіння може бути дуже корисним. Просто вживайте від 1 до 3 столових ложок льняного сім’я, щоб очистити ваш кишківник і товсту кишку.

Цей спосіб допоможе усунути скоплений слиз, паразитів, а також фекальні пробки всього за декілька тижнів. Крім того, ця їжа допомагає вам поліпшити кишкову флору.

Цей спосіб допомагає вам спалювати жир і сприяє втраті ваги. Крім того, вона регулює метаболізм ліпідів. Ще одно перевага: льняне насіння очищає сечовивідні шляхи і лікує цистит. Вона також усуває токсини, бореться з гастритом, виразками, колітом і іншими недугами.

Один із способів скористатися усіма їх перевагами – використати льняного насіння в якості сніданку. Ви повинні робити це впродовж 3 тижнів.

Перший тиждень: цього тижня ви повинні снідати 1 столовою ложкою льняного борошна, змішаного з 100 мл кефіру.

Другий тиждень: на другому тижні ви повинні з’їдати 2 столових ложки льняного борошна змішаних з 100 мл кефіру.

Третій тиждень: нарешті, ви вживатимете 3 столових ложки льняного насіння змішаного з 150 мл кефіру.

Якщо у вас немає льняного борошна, то ви можете подрібнити і використати його так само. Рекомендується приймати від 2 до 3 літрів води в день, щоб добитися кращих результатів. Вказане очищення повинне проводитися один раз в рік.

Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря!

Джерело

Поділись


Новини партнерів