Як зробити волосся густішим, ніж воно є насправді: 8 способів

659

Існує багато прийомів зробити волосся візуально густішим і об’ємнішим.

Застосування засобу для укладання волосся

Візьміть будь-який засобів для укладки волосся, розподіліть його по всій довжині і висушіть. На волоссі засіб відчуватися не буде, давно пішли в минуле засоби, коли після їх застосування ми мали злипле волосся або з ефектом брудного волосся. З засобом для укладання волосся буде об’ємніше і придбає блиск.

При сушінні не розчісуйте волосся

Якщо сушити волосся звичайним способом, то воно приминається біля коріння. Якщо ж ви хочете отримати дійсно об’ємну шевелюру, то нахиліть волосся вниз і в такому положенні висушіть, але ні в якому разі не розчісуйте – це гарантія об’єму.

Поміняйте бік проділу

Щоб дуже швидко зробити волосся більш об’ємним … .вложіть волосся як зазвичай, а потім просто поміняйте сторону проділу. Це відмінний спосіб миттєво зробити об’єм.

Як правильно мити волосся

Намочіть волосся, нанесіть на них бальзам, змийте, а ось тільки тепер нанесіть шампунь. Мийте волосся саме в такій послідовності і ви здивуєтеся результату.

Трохи лаку на корені

Щоб надати густоту волоссю, піднімайте пасмо за пасмом зкропіть його біля коріння лаком для волосся. Не поспішайте опускати відразу, почекайте 1-2 секунди, щоб лак закріпився. В результаті ви створите відмінний прикореневій об’єм.

Одягніть окуляри як ободок

Цей спосіб хороший влітку, наприклад після пляжу або душу. На мокре волосся надіньте окуляри як ободок, трохи посуньте їх вперед і нехай волосся висохне природним чином.

Подвійний хвіст

Спробуйте зробити зачіску у вигляді подвійного хвоста. Розділіть волосся на дві частини. Спочатку зробіть один нижній хвіст, потім верхній, а в кінці, оберніть два хвоста разом локоном волосся, щоб замаскувати гумки. Хвіст вийде об’ємний і пишний.

тонування

Якщо підібрати тіні в колір вашого волосся, то вони допоможуть замаскувати тонке і не густе волосся в районі проділу. Звичайно, це екстремальний метод, але іноді він може дуже навіть виручити. Це ж стосується тонування відросло волосся.

Будьте завжди чарівні і різноманітні!

Поділись


Магазин