День незалежності України: 25 патріотичних образів у вишиванках

День незалежності України – це головне державне свято, яке щороку відзначається 24 серпня. Не знаєш, в чому його зустрічати? Тоді ця добірка спеціально для тебе!

На День незалежності України головною уніформою за традицією стане вишиванка. Зараз знайти сорочку з красивим орнаментом можна не тільки у бабусі в селі або на Андріївському узвозі, а й в онлайн- і оффлайн-магазинах українських брендів. Рукодільницям пощастило вдвічі – вони можуть самі вишити сорочку собі і близьким людям (як подарунок на День незалежності).

До речі, в 2017 році на зміну вишиванок приходять вишиті сукні. Вони знаходять все більшу популярність завдяки дизайнерам Юлії Магдич і Віті Кін, які “одягають” в них не тільки українських зірок, а й зарубіжних. Алісія Вікандер, Анна Делло Руссо, Діта фон Тіз, Келлі Осборн та інші вже давно зізналися в любові до українського національного одягу.

Хочеш виділитися на День незалежності України? Тоді вибирай вбрання з яскравими колірними рішеннями, контрастними орнаментами і оригінальним декором з пензликами, облямівкою, мереживом і т.д.

Поділись


Новини партнерів