Що одягнути в фітнес клуб? Дрескод для спортзалу.

Чому так важливо підібрати правильну тренувальну форму? По-перше, від зручності одягу залежить безпека занять. По-друге, в комфортних умовах приємніше займатися. По-третє, в спортивному залі є певні норми поведінки, не дотримуючись яких ви можете виглядати нерозумно.

Напевно, в кожному фітнес клубі є людина, яка одягається в усе, «що не шкода». Розтягнуті трико, брудна футболка, городні шльопанці – їх незмінні супутники. Ви ж не хочете бути цією людиною?

Що одягнути в спортзал?

Список одягу для занять однаковий як для чоловіків, так і для жінок. Рекомендації також будуть загальними. Бажано мати два комплекти одягу, щоб мати можливість прати форму відразу після тренування. Головне, на що варто звертати увагу при покупці, це не ціна і бренд, а матеріал і його якість. На сайті Estafeta ви зможете підібрати для себе якісний одяг для тренувань. А ми розберемо кожен елемент необхідного одягу для тренувань докладно:

Футболка

Обираючи футболку для спортзалу, зверніть увагу на її фасон. Вона не повинна бути занадто вільною, щоб не чіплятися за обладнання. Кращий вибір – злегка обтягуюча майка, яка не ускладнює рухів. Гарно підійдуть так звані “рашгарди” – одяг, спеціально створений для тренувань. Але вони коштують досить дорого, тому з покупкою можна почекати.

При виборі зверніть увагу на якість швів, вони повинні бути рівними і міцними. Можна зупинити вибір на бавовняній футболці, але бавовна дуже швидко намокне, тому варто звернути увагу на більш сучасні матеріали, які мають можливість виводити піт і зберігати теплообмін –  важливі чинники для спортивного одягу.

Saucony

Шорти

Штани та бриджі – не найкращий вибір для спортзалу. Їх надмірна довжина буде доставляти чимало клопоту, особливо під час присідань. Саме тому краще вибрати шорти, що не доходять до колін. Винятком можуть стати компресійні штани, спеціально створені для занять спором, на тих же принципах, що і “рашгард”

Приміряючи шорти, спробуйте інтенсивно поприсідати в примірочній. Вони не повинні сповзати, чіплятися за коліна і доставляти незручності. Зверніть увагу на те, як шорти закріплюються. Шнурівка може розв’язатися в самий невідповідний момент. Краще обирати шорти на липучках.

Взуття

Вибрати кросівки для фітнес клубу набагато складніше, ніж одяг. Неправильно підібране взуття може перетворити кожне заняття на тортури, а зручна пара доставить комфорт і задоволення.

Купуйте взуття строго за своїм розміром. Всупереч розхожій думці, більший розмір «під шкарпетки» є причиною дострокової утилізації – вони стають просто незручними. Якщо пара, яку ви приміряєте, вам тісна, але підходить за розміром, досить перешнурувати кросівки по-своєму.

Saucony

Протестуйте лінію згину взуття. Для цього впріть носок кросівка в підлогу і , докалаючи зусиль, зігніть стопу – згин взуття повинен проходити в тому ж місці, де і згин стопи. В іншому випадку часте носіння негармонійного  з ногою взуття може призвести до розвитку плоскостопості.

Остання порада допоможе вам з першого ж дня в тренажерному залі пристосуватися до нового взуття. За тиждень до відвідування спортзалу почніть розношувати кросівки в будинку, одягаючи їх по годині в день. Так ви зможете зрозуміти, чи підходить вам взуття.

Ніколи не відвідуйте зал в сланцях, тапочках, вуличному взутті. Це не тільки ознака поганого тону, а й пряма дорога до травм. Обов’язково надягайте шкарпетки, це послужить хорошу службу як вашого взуття, так і для вашого здоров’я.

Поділись


Новини партнерів