Складний тренд: як носити поясні сумки (12 стильних прикладів)

У 90-их їх називали «сумками торговки», а в перекладі з англійської bum bag означає «сумка бомжа». Проте сьогодні саме ця модель набирає стильних обертів і завойовує серця навіть найконсервативніших модниць. Що й казати – з тих піряк ця модель з’явилася, вона зазнала чимало змін і тепер виглядає набагато солідніше. Ми підібрали 12 образів з сумкою на пояс, щоб переконати тебе відкинути колишні упередження.

Ремінь, одягнутий поверх об’ємної сорочки, здається занадто очевидним, а тому сумнівним рішенням? Невелика сумка на поясі врятує положення: тепер виправдання підперезаний талії суто утилітарне і не пояснюється простим жіночим кокетством.

Не менш переконливо виглядають шкіряні ремені з одним, двома або трьома невеликими гаманцями, одягнуті на ділові костюми. Візьми на замітку і спробуй проапгрейдити свій повсякденний осінньо-зимовий образ! 

Ну, а поки погода дозволяє, можна дозволити собі експерименти зі спортивним стилем. Поясна сумка з оксамиту виглядає особливо актуально в оточенні речей, стилізованих під справжню спортивну форму.

А можна просто доповнити таку сумку речами з явним натяком на естетику міських околиць. У цьому випадку важливо дотримати баланс і вибрати модель, яка не буде нагадувати реальні поясні сумки з реальних околиць.

На замітку: цієї осені спробуй поєднувати кілька видів оксамиту. Богемне плаття і ридикюль на поясі – безпечне поле для експериментів.

Модель від Prada взагалі не має нічого спільного з ринковими минулим і швидше нагадує старовинну скриньку, в якій зберігаються ключі або папери.

Ще один варіант – в стилі Шанель: багато продавців в фірмових бутиках носять саме такі поясні сумки. Гарний на контрасті з сукнею в білизняному стилі і грубим чорним черевикамияк у Кьяри Феррані.

Стильний і безпечний варіант «для новачків» – поєднання елегантної сумки на поясі зі світлої шкіри з міні-спідницею, картатою сорочкою і ботильйонами. Свіжо, стримано і дуже стильно.

Також носити таку сумку можна на спині або на грудях – тренд якраз набирає обертів! Цей комплект з шовкової сукні з мереживом, коричневих чобіт і сумки Gucci – відмінний приклад.

Якщо «розбивати» образ контрастною сумкою поки ще страшно, спробуй зробити те ж саме з речами близьких відтінків.

Поділись


Новини партнерів