Тон в тон: як носити комплекти, витримані в одному кольорі

Монохромні комплекти – саме те, що потрібно, коли не знаєш, що одягти. Залишаючись за рамками трендів, вони здатні вписатися у вимоги будь-якого дрес-коду і виправдати найвідважніші стилістичні експерименти. Все ще не знаєш, як підступитися до створення образу, витриманого в одному кольорі? У нас є 10 стильних лайфхаків спеціально для тебе.

Прекрасний спосіб візуально «витягнути» силует – використовувати одяг одного або декількох близьких відтінків. Цей лайфхак стане в нагоді не тільки невисоким панночкам.

Ну, а природну стрункість підкреслять «нюдові» комплекти. Аксесуари в персиково-бежевій або коралової гамі в даному випадку будуть кращим вибором.

Ідеальне рішення для літа – тотальний білий комплект. Якщо погода прохолодна , не поспішай витягувати з шафи джинсову куртку або кардиган – обери білу сорочку! Закрите біле взуття додасть образу блиску і моментально впише його в рамки будь-якого дрес-коду – від робочого до вечірнього.

Ну , а в наступному осінньо-зимовому сезоні рекомендуємо поєднувати різні відтінки білого в одному комплекті: від кольору топленого молока до кипіння-білого.

Для максимально ефектного вечірнього виходу можна обрати сатиновий комплект з сукні і вечірнього пальто, виконаний в одному кольорі. Обіграти його класичними прикрасами і жіночними човниками або зробити ставку на лаконічність і ультрасучасний дизайн – вирішувати тобі.

Не бійся поєднувати декілька відтінків одного кольору в одному комплекті. Іноді вони виглядають навіть ефектніше, ніж ідеально підібрані один до одного речі одного відтінку.

Кольорові деталі на аксесуарах можуть перегукуватися кольором з основним відтінком комплекту.

Пам’ятай, що акцентів в комплекті не повинно бути занадто багато: обираючи однотонний комплект, постарайся підлаштувати гаму аксесуарів під нього або підібрати нейтральних «супутників» ( бежевий колір може стати порятунком в половині випадків).

Якщо поєднання різних матеріалів і фактур – це зовсім не твоє, віддай перевагу тотальному комплекту в класичному стилі: це позбавить тебе від сумнівів на тему сполучуваності. Добре скроєні класичні речі часто можуть навіть не збігатися з відтінком, головне – ідеальна посадка.

Джерело

Поділись


Новини партнерів