Час міняти рожевий на червоний: головні тренди осені

Здавалося б, зовсім недавно ми писали, що рожевий колір – головний тренд в одязі, але час швидко спливає і на зміну йому приходить червоний. А це значить, час оновлювати гардероб і влаштовувати в ньому пошуки всіх червоних речей.

Справа в тому, що рожевий так швидко “розтікся по модним венам усього світу”, що швидко набрид стріт стайлу і фешоністам. Саме тому, вони почали шукати щось новеньке і більш яскраве. І цією колірною новинкою став червоний відтінок.

червоний-модний відтінок осені

Багато дизайнерів говорять, що подібні зміни очікувані і зрозумілі. Адже майже кожен бренд почав працювати в рамках рожевих відтінків, магазини рясніли ним, але поступово популярний “димчасто-рожевий” приївся і погляд від нього втомився.

Фахівці стверджують, що червоний виглядає значно багатшим і масивнішим ніж попередній відтінок. Він моментально кидається в очі і акцентує увагу. Крім того, вчені довели, що червоний діє на психіку людини, викликаючи у неї прискорення пульсу.

червоний-модний відтінок осені

Здається, ніби модний світ втомився від спокою і розміреності рожевого і готовий до активної енергійності червоного.

Ще в минулому році і вже зараз до цього кольору в одязі вдалися Меланія ТрампКейт МіддлтонСелена Гомес та інші. Вважається, що червоний колір – колір жіночності пристрасті, а значить, він якомога краще зможе підкреслити палкий і сексуальний характер своєї власниці.

Уже зараз цей колір в своїх показах і колекціях використовують такі бренди, як  Givenchy ,Balenciaga і Moschino

червоний-модний відтінок осені

Цей колір модно використовувати не тільки в одязі, а й аксесуарах і макіяжі. Не бійся його носити, а головне підбери улюблені відтінки. Адже, як кажуть дизайнери, червоний колір підходить всім і кожному, все, що потрібно – це знайти свій відтінок.

Поділись


Новини партнерів