Гардероб для жінки за 40

Носити можна майже все, але з розумом!

Багато хто до цих пір вважають, що після 40 років усі яскраві і цікаві речі пора викинути з гардероба. Але, на щастя, в сучасному світі дорослій жінці зовсім не обов’язково перетворюватися в сіру мишку. Навпаки, якщо вона хоче бути успішною в професійному та особистому житті, їй слід навчитися одягатися одночасно модно і елегантно.

Не відмовляйтеся від яскравих образів

Безумовно, основу офісних луків повинні складати базові речі. Але вони цілком можуть бути розведені чимось ультрамодним. Так, не буде проколом, якщо ви з’явитеся на роботу в строгих брюках, туфлях-Оксфорд і світшоті спокійного відтінку без активного принта. Підтримувати образ в діловій тональності буде сувора сумка-тоут і акуратна зачіска. Речі з Міккі Маусом, якщо вони вам подобаються, теж можна купувати, але тільки для того щоб одягати їх вдома або на дачі.

Особливо ретельно потрібно вибирати нижню білизну

Особливу увагу приділяйте своєї білизни. Трусики, що врізаються в сідниці, або бюстгальтер, який недостатньо підтримує груди, можуть сильно зіпсувати ваш зовнішній вигляд. У 20 блуза, одягнута на символічний ліф, могла виглядати непогано, а ось після 40 вже точно буде виглядати неохайно.

Поділись


Новини партнерів