Як підібрати купальник за типом фігури

Будь-яка обновка в гардеробі є причиною появи хорошого настрою. А настрій у відпустці – запорука чудового відпочинку. Без гарного купальника не буде вдалих знімків на морському узбережжі.

Тож давайте дізнаємось, який купальник підійде саме вашому типу фігури.

1. Груша

Якщо тип вашої фігури «груша» (плечі вужчі за стегна), вам потрібен купальник, який для балансу зробить стегна візуально меншими, а плечі ширшими.

Верх купальника повинен бути із зав’язками навколо шиї – це візуально збільшить плечі. Зверніть увагу на кольорові варіанти з принтами у верхній частині і з темним низом. Вибирайте плавки без бантів, рюшів, спідничок та зав’язок. Вони збільшують стегна. Ліф може бути з будь-якими елементами. Це допоможе візуально збільшити ширину плечей і об’єм грудей.

Якщо ви хочете придбати суцільний купальник, то ідеально підійде варіант зі вставкою під грудьми, щоб подовжити тіло.

купальники

 

2. Пісочний годинник

У такому типі фігури плечі і стегна однакової ширини, між ними явно виділяється талія, а вага набирається рівномірно. Пісочним годинникам підібрати правильний купальник досить просто, адже більшість моделей призначені саме для них.

Варто звернути увагу на купальники з чашечками у вигляді трикутників і V-подібними плавками. Такий варіант найкраще підкреслить фігуру і довгі ноги. Якщо ж вам не повезло з довгими ногами, обирайте плавки у вигляді шортиків. На рахунок принтів і візерунків можна не переживати, вони можуть бути як знизу, так і зверху.

купальники

3. Прямокутник

Якщо ваші стегна і плечі приблизно однакові по ширині, а талія не дуже виділяється – то ваш тип фігури прямокутник.

При виборі суцільного купальника звертайте увагу на малюнки, симетричні вирізи, вставки, драпірування. Всі вони потрібні для створення ілюзії того, що ваші груди і стегна ширші, за вашу талію. Також підійдуть моделі купальників, які на талії мають деталь, декоровану під пояс.

Якщо ви хочете придбати роздільний купальник, то ідеально підійдуть варіанти з смужкою тканини на животі, яка з’єднує ліф і плавки. Не варто вибирати плавки-стринги – вони акцентують увагу на талії. Краще віддайте перевагу купальнику з поясом або зав’язками на плавках, так як це допоможе трохи збільшити стегна.

купальники

4. Трикутник 

Якщо ваші плечі ширші за стегна, то ваш тип фігури – трикутник. Щоб правильно підібрати купальник, важливо звертати увагу на всі нюанси.

Дівчатам з фігурою у вигляді трикутника відмінно підійдуть плавки-шортики або трусики з низькою посадкою – вони додадуть обсягу вузьким стегнам. Слід обирати купальник з досить широкими бретелями. У нижній частині купальника будуть ідеально виглядати волани і рюші, декоровані деталі, а також зав’язки з боків, які візуально трохи розширять стегна. Всі ці деталі миттєво зроблять пропорційними стегна і плечі. Верх найкраще вибирати однотонний, а низ з горизонтальною смугою або принтами.

У суцільному варіанті купальника, у верхній частині, вітаються вертикальні лінії і малюнки.

купальники
Поділись


Новини партнерів