Які сумки не варто носити цього літа

Дивно, але в список аутсейдерів потрапили сумки чорного і коричневого кольорів. Їх, звичайно, не варто викидати. Суворі темні сумки можуть стати в нагоді вам в майбутніх сезонах. А на літо краще вибрати сумку класичної форми, але більш яскравого кольору або з металізованим ефектом. Вона пасуватиме навіть до джинсів і легкого плаття і не буде виглядати зайвою з діловим костюмом.

Навіть якщо дуже хочеться, не одягайте туфлі того ж кольору що і ваша сумка. Цей прийом уже морально застарів. Куди більш сучасним виглядає поєднання двох кольорів, які гармоніюють один з одним. Сміливі дівчата також можуть зіграти на контрасті.

Великі сумки в цьому сезоні неактуальні

Не купуйте великі сумки. Влітку 2017 року вони повинні бути мініатюрними. Не забороняється носити сумочки у вигляді фруктів і виконані в іншому незвичайному форматі.

Цього літа вибирайте сумки яскравих кольорів і незвичайних форм

Модні експерти також радять відмовитися від прозорих сумок – мода на них давно пройшла. Ну і, звичайно, не варто витрачати гроші на підробку брендового сумки. Якщо не можете дозволити собі оригінал – купіть сумку, випущену фірмою з більш демократичною ціновою політикою.

 

Поділись


Новини партнерів