Як підібрати сонцезахисні окуляри за формою обличчя

Сонцезахисні окуляри – не тільки корисний аксесуар, який рятує наші очі від впливу прямих променів. Окуляри можуть стати відмінним помічником в коригуванні форми обличчя і розстановці акцентів! Яким чином? Ми пропонуємо вам розібратися.

Квадратне обличчя

Якщо у вас важке підборіддя, тоді масивні квадратні оправи не для вас. Зате модні в цьому сезоні очки-сови підійдуть ідеально. Кругла форма врівноважить зайву незграбність обличчя, а яскрава оправа і скло привернуть увагу на себе. До речі, зовсім не обов’язково вибирати повністю округлу форму. Прекасно підійде пом’якшений квадрат або злегка подовжений овал, а тонкі перемички між лінзами розставлять потрібні акценти.

Кругле обличчя

Круглолицим дівчатам, навпаки, потрібно додати прямих і витягнутих ліній. Зупиняємо вибір на окулярах з широкими дужками і лінзами квадратної або прямокутної форми. Головне, щоб кути тягнулися до скронь. Так ви підкреслите свої вилиці, обличчя візуально стане більш витягнутим. Радимо вам ризикнути і приміряти окуляри як з кінофільму «Матриця», вони називаються Sci-Fi. Зараз така форма знаходиться на піку популярності!

Якщо у вас вузьке підборіддя і широкий лоб, радимо забути про класичну прямокутну форму і занадто широкі оправи. Вам зовсім не потрібно намагатися розширити обличчя або підкреслити вилиці. Для трикутних обличь ідеальною формою окулярів є «котяче око» або ретро-авіатори.

Овальне обличчя

Якщо у вас класична овальна форма обличчя, вам пощастило! Можете сміливо купувати окуляри, які є модними в цьому сезоні. Авіатори, «кішечки», пікселі, прямокутники або навіть сердечка – вам підійде абсолютно все. Підбирайте окуляри за розміром. Зупиніть свій вибір на великих квадратах, якщо хочете додати образу загадковості, або ж навпаки, на невеликих круглих, в стилі Джона Леннона – вийде образ в стилі бохо-шик. Важливо пам’ятати, що масивні аксесуари дуже самостійні і не люблять конкуруючих елементів.

Витягнуте лице

Дівчатам з витягнутою формою обличчя теж підійдуть практично всі моделі очкулярів. Головна умова – широка оправа. На контрасті з тонкими лініями обляччя може здаватися більшим, ніж воно є.

Поділись


Новини партнерів