Слідами Тижня високої моди в Парижі: street style

PARIS, FRANCE - JULY 03: Natalia Vodianova attends the Christian Dior Haute Couture Fall/Winter 2017-2018 show as part of Haute Couture Paris Fashion Week on July 3, 2017 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images for Christian Dior)

День назад в Парижі завершився Тиждень високої моди. Свої кутюрні колекції майбутнього осінньо-зимового сезону представили як постійні члени Синдикату високої моди, на зразок таких культових будинків, як ChanelDior, так і новачки в Парижі –Rodarte, Ronald van der Kemp і інші бренди. 

Життя, звичайно ж, вирувало не тільки на подіумах і в перших рядах показів, але і за межами модних шоу – на паризьких вулицях. Найяскравіші образи парижан і гостей Тижня – в нашій добірці!

Липень – досить-таки спекотна пора в Парижі. І хоча розпочався Тиждень з негоди (лив дощ), до другого дня літо вступило в свої законні права, так що на показі Dior гості рятувалися від жари за допомогою віял.

Основним трендом стритстайлу в цьому році можна назвати змішання двох протилежних за своїм змістом напрямків моди: вулична і висока. Сукні, розшиті кристалами і прикрашені багатою вишивкою, гості Тижня носили з “Мартенс”, а екстравагантні і складні аксесуари доповнювали самі мінімалістичні комплекти.

Щодо горезвісної формули паризького шику, в цей раз його формула виявилася досить складною, намагаючись поєднати комфорт (типово паризький винахід) і розкіш (типово італійський). Що з цього вийшло – пропонуємо оцінити в нашій добірці!
Олена Пермінова

Олена Пермінова

Кірстен Данст

Кірстен Данст

Олена Пермінова

Олена Пермінова

Кеті Перрі

Кеті Перрі

Крістен Стюарт

Крістен Стюарт

Олівія Палермо

Олівія Палермо

Тільда ​​Суїнтон

Тільда ​​Суїнтон

Селін Діон

Олівія Палермо

Анна Вінтур

Джерело

Поділись


Новини партнерів