У пошуку шикарних джинсів

Джинси треба вміти вибирати. Інакше замість образу, як на обкладинці модного журналу, виходить жалюгідне видовище.

Перша порада при виборі джинсів – відмовтеся від ідеї покупки онлайн. У Мережі можна купувати тільки дублер вже наявної у вас моделі, яка відмінно себе зарекомендувала. В іншому випадку легко отримати джинси, які погано сидять або взагалі не підходять за розміром.

Перш ніж вирушити в магазин, вирішіть, які джинси ви хочете. Визначте їх фасон, колір, довжину і щільність. Це допоможе уникнути примірки безлічі непотрібних вам варіантів.

Не намагайтеся придбати одні джинси на всі випадки життя. Як мінімум потрібно двоє: одні з щільного деніму, а інші – з тонкого. Перші ви зможете носити в прохолодну погоду, а другі – в теплу. Добре, якщо у вашому гардеробі будуть темні строгі джинси, які доречно одягати в офіс, і модель, в якій буде зручно гуляти і зустрічатися з друзями.

Звертайте увагу на фурнітуру. Неякісні кнопки, гудзики, блискавки, аплікації дуже псують вигляд джинсів.

Якщо ви знайшли джинси, які повністю відповідають вашим вимогам, не шкодуйте грошей і купіть відразу кілька пар. Це надовго позбавить вас від проблем з цією частиною гардеробу. Тим, хто не впевнений в тому, що їх розмір залишиться незмінним, варто записати марку і модель вподобаних брюк.

Поділись


Новини партнерів