Експерт у питаннях виховання дітей — Юліанна Кичила: “Поєднувати щасливе материнство та успішний бізнес складно, але можливо”

Юліанна Кичила – засновниця закладу дошкільного виховання «Happy Rony» та мати маленької доньки. Юліанна розповіла, що потрібно врахувати задля поєднання щасливого материнства та успішної кар’єри, як знайти баланс і чому вона обрала нетиповий для матусь у декреті бізнес.

– Юліанна, розкажіть, як швидко після народження дитини ви зрозуміли, що бажаєте відкрити свій бізнес? Чи було складно наважитися на цей крок? Що допомогло?

– Коли стаєш мамою починаєш інакше мислити – заздалегідь, більш масштабно, не тільки за себе, а й за свою дитину.

Існує момент, коли у кожної мами виникає складний вибір: пошук дитячого садочка для свого малюка, щоб йому було комфортно та затишно. Вже через півроку після народження моєї доньки і я замислилась над цим. Об’їхавши більшість дитячих садків у Києві зрозуміла, що гідних варіантів практично немає.

Моя близька подруга порадила звернути увагу на дитячий садок «Happy Rony». Коли ми з моєю донькою Алісою вперше відвідали його, то просто закохалися: атмосфера тепла, затишку і любові, кожна деталь зроблена з душею, я не бачила такого ніде.
Оскільки поблизу нашого будинку не виявилося філії «Happy Rony», я вирішила придбати франшизу і відкрити свій дитячий садок. Вирішальним моментом стали інноваційні методи виховання дітей в цій мережі.

Таким чином, мені вдалося створити якісний сучасний простір зі збалансованим харчуванням та індивідуальним підходом до кожного малюка.

– Досить складно розділити увагу і на дитину, і на бізнес. Ви змогли знайти баланс та як вам вдається його підтримувати?

– Через деякий час після пологів, я опинилась на роздоріжжі між бажанням присвячувати увесь свій час дитині та необхідністю розвивати особисту справу. Для себе зрозуміла, що на цьому етапі важливо правильно розставляти пріоритети, вміти швидко реагувати та планувати свій день.

Поєднувати щасливе материнство та успішний бізнес виявилось складно, але можливо. Мені це вдається завдяки тому, що я намагаюсь підлаштуватися під графік сну донечки: коли вона спить – займаюсь своїми справами, налаштовую бізнес-процеси, коли прокидається – ми граємо в її улюблені ігри.

Оскільки відкриття дитячого садочка зараз потребує багато уваги, на жаль, не завжди виходить дотримуватися цієї схеми. Тому я не соромлюсь звертатись по допомогу, хоча й до народження Аліси була категорично проти нянь. Зараз вже розумію, що в той період за мене говорили гормони.

Перші півроку життя донечки проводила з нею кожну хвилину, але згодом зрозуміла, що хочу присвячувати більше часу собі: розвивати особисту справу, повернутись до тренувань у спортивному залі. У новий режим я увірвалася активно, і няня приходила на 3-4 години в день упродовж кількох місяців. Мені цього було цілком достатньо.
Такий ривок і поява в нашій сім’ї помічниці дали відмінний результат – я змогла відновити свою ідеальну форму, знайти улюблену справу та почати створювати дитячий садок.

– Які принципи і, можливо, секрети допомагають вам поєднувати материнство та успішний бізнес?

Вважаю, що сучасним жінкам пощастило – в нас є багато свободи вибору та можливостей для самореалізації. Ми можемо досягти успіху в кар’єрі, стати чудовою мамою та дружиною, не забуваючи про себе.

Мій найголовніший принцип – давати своїй сім’ї найкраще: турботу та любов. Задля цього необхідно перебувати у гармонії та радості. А для мене це відчуття полягає у симбіозі материнства та успішного бізнесу.

Я дуже щаслива, що результатом моїх зусиль став маленький рай для дітей, де вони оповиті турботою і любов’ю наших чудових вихователів. Це мотивує мене й надалі реалізовуватись як бізнес-леді.

– Чому ви вирішили відкрити не зовсім типовий для жінок вид бізнесу? З якої причини вибрали приватний дитячий сад? Що вас надихнуло?

– Виховання та розвиток дитини для мене стали важливою складовою життя. Задля того, щоб остаточно розібратися у всіх нюансах, я пройшла курси та майстер-класи від іменитих психологів, найкращих педагогів та успішних бізнесменів.
Цей досвід показав, що в мене є потенціал підприємця та бажання дати все необхідне доньці. Крім того, ця сфера надає можливість працювати поряд з дитиною, а для мене це найкраща мотивація задля реалізації кар’єрних та особистих амбіцій.

Приблизно через рік я планую відкрити другий садок, а також спробувати ще одну цікаву структуру у бізнесі, яка не пов’язана зі сферою дошкільної освіти.

Поділись


Новини партнерів