Як боротися із сексуальною невпевненістю: поради для жінок

Жіночий Світ розповість вам в чому причина жіночих комплексів в ліжку і як з ними боротися, щоб почати в повній мірі насолоджуватися усіма гранями сексуального процесу.

Отже, звідки у жінок з’являються проблеми в сексі і якими способами можна від них позбутися?

1. Сексуальна закомплексованість не дає жінці насолодитися процесом близькості з коханим і отримати оргазм. При цьому ми соромимося пояснити партнеру, чого саме хочемо, що нам подобається і які ерогенні зони потрібно стимулювати особливо сильно.

2. Сексуальні комплекси приходять до нас з дитинства і юності. Подібна невпевненість може бути пов’язана з авторитарним вихованням, психологічними травмами підліткового віку або невдалими стосунками в минулому, де жінку рахували не сексуальною і не привабливою.

3. Невпевненість може з’явитися і після пологів, коли жінка втрачає свою колишню форму, її лібідо знижується і вона розуміє, що навряд чи зможе бути такою, як раніше.

4. Подолати сексуальні комплекси не так важко, як може здаватися. В першу чергу потрібно вирішити для себе – чи потрібен тобі фахівець, сексолог або психолог. Їхня допомога в такі моменти буває незамінна. Однак, якщо ти сильна особистість, щиро бажаєш позбутися від невпевненості – у тебе обов’язково вийде допомогти собі самостійно.

5. Відверто говори зі своїм партнером. Багато жінок навіть не уявляють, наскільки великий може бути вплив від розмови з коханою людиною про спільне сексуальне життя. Головне говорити чесно і вирішувати проблему разом.

6. Не соромся говорити про те, що тобі необхідно, що лякає, чого ти не розумієш і як хочеш від цього позбутися. Повір, якщо чоловік тебе любить, то точно буде радий тому, що ти йому довіряєш, допоможе вирішити твої сексуальні проблеми і не перестане тебе любити.

Поділись


Новини партнерів