Куди діваються гроші і які чинники формують бідність

Бідність

Хочете знати, чому у вас досі немає нової машини, брендового одягу, чому доводиться відпочивати не на екзотичних островах, ніжачись в гамаку з коктейлем і окулярах-метеликах, а смажитися на дачних грядках під палючим сонцем? Ми розкриємо справжню причину бідності, відкривши головний козир – у ваших силах все змінити!

Мрії для того і дані людині, щоб збуватися. Справа не в феноменальних здібностях розуму, не в умінні працювати від зорі до зорі, справа тільки у вас. Якщо щось стримує внутрішній потенціал, якщо ви дозволяєте собі і 10% «хотілок», значить, щось всередині пручається багатству. З якоїсь причини ви самостійно забороняєте грошам приходити в своє життя, забороняєте собі бути вільним. Хочете дізнатися справжню причину безгрошів’я? Ось вам наші підказки…

3 головних чинника, чому ви не багаті

1. Фактор сім’ї: засвоєння дитиною помилкових переконань

Так влаштована психіка, що багато установок на майбутнє, комплекси, страхи і мрії ми черпаємо з дитинства. У ранньому віці дитина до всього ставиться некритично, тільки засвоює закони навколишнього світу, вчиться з ними взаємодіяти. Те, що батьки вкладають у голову чаду, згодом стає керуючою силою їх життєвих виборів і рішень.

Кожен з нас в дитинстві чув свою особливу програму: «гроші – це бруд», «мільйони чесною працею не заробити», «всі багаті плачуть» або «без важкої праці наверх не вибратися». У підсумку ми дійсно повірили в ці обмеження, вигравіювали на підкірці, ніби потрібно скажено трудитися, жертвувати, бути нечесними людьми, яким нічого не залишається, крім великого багатства.

Але чи не пора по-новому подивитися на батьківський сценарій, спростувати навішені в дитинстві ярлики, щоб дозволити собі іншу модель поведінки? Чому не повірити в нові переконання? Що гроші заробляти легко, що вони самі йдуть до вас в руки, що ви гідні жити красиво. Знайдіть помилкові установки та змініть їх.

2. Фактор помилкової мети: підміна істинних бажань статусними рішеннями

Суспільство диктує свої критерії успішності – велика заміська вілла, красуня-дружина з надутими губами, яхта за пару мільйонів. І плювати, що ви не любите кататися по хвилях, це статусно. Як підсумок, у гонитві за престижем людина втрачає себе, забуває справжні бажання, перестає відчувати справжні емоції. Чи справді він так хотів пити мартіні на пісочному пляжі або йому миліше відправитися в ризиковану експедицію, на яку і гроші були не потрібні?

Підроблені мрії, підроблені емоції – все навколо перетворюється на підробку, а людині і невтямки, чому в її житті немає радості. Він знову і знову запрягає себе в погоню за розкішшю, гребе більше і більше, тільки б відчути смак життя, що вислизає. А треба зупинитися і запитати: що я хочу насправді? Я реалізую свої мрії або нав’язані кимось ззовні?

Як тільки ви знайдете справжню мету, у вас з’являться і сили, і гроші, і бажання жити. Світ піде назустріч, розкриє можливості, про які ви і не мріяли. Важливо вчасно зупинитися і прислухатися до відчуттів душі: чи правильну ви вибрали дорогу? Тільки справжня мета робить людину багатою.

3. Фактор внутрішнього блокування: власні неправильні установки

А ще буває, що робота начебто подобається, сім’я вклала в голову правильні поняття, але з фінансами не складається. Гроші приходять, але витікають крізь решето несподіваних проблем, і причина тому – внутрішні страхи і блоки. Як це проявляється на практиці? Задайте собі важливе питання: що зміниться у вашому житті, коли з’являться гроші?

Хтось боїться зради близьких і друзів, бо на підсвідомому рівні позбавляє себе можливості бути багатим. Хтось знає, що великі гроші несуть велику відповідальність, доведеться вчитися правильно ними розпоряджатися, берегти душу від великих спокус, ось свідомість і вибирає сценарій простіше – заборонити собі мати більшу суму. Ще варіант – звичка бути жертвою. Статус «ображеного долею» дає можливість звинувачувати безгрошів’я у всіх своїх невдачах і неправильних життєвих рішеннях. На кого спихнути відповідальність, якщо гроші з’являться?

Подумайте, від чого ви біжите, чого боїтеся? Нових незвичних серцю турбот, зради чи відповідальності? Опрацюйте з собою цей аспект відносин до грошей, проаналізуйте думки і почуття, знайдіть страхи і заново їх переформулюйте. Як гроші зможуть допомогти змінити ваше життя і характер в кращу сторону?

Багатство змінює багато. Але головна заслуга грошей – вони роблять нас вільними, відкривають двері в нове майбутнє, дарують можливість реалізувати свої бажання. Немає нічого поганого в великому достатку, особливо якщо знати, хто у вашому домі господар.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів