Фахівці розповіли, які люди більше схильні до зрад

Канадські дослідники з Університету Ніпіссінг стверджують, що схильних до зради людей можна визначити за зовнішніми ознаками. На думку фахівців, сексуально активними і схильними до випадкових зв’язків найчастіше є люди з коротким і широким обличчям.

Щоб перевірити свою теорію на практиці, вчені провели анкетування серед сотень студентів, в ході якого з’ясували особливості їхньої поведінки з протилежною статтю, сексуальні звички, ставлення до можливої ​​невірності, а також порівняли отримані результати з показниками ширини і висоти обличчя. В результаті з’ясувалося, що люди з відносно широким і коротким обличчям найбільш схильні до любовних зрад. Подібну залежність вчені пояснюють вмістом гормону тестостерону, що виділяється під час статевого дозрівання. Дослідники стверджують, що цей показник однаково впливає на поведінку чоловіків і жінок.

Раніше вчені визначили вік, під час якого люди найбільш схильні до зрад. На думку фахівців, подібні вчинки найчастіше властиві 20-річним хлопцям і дівчатам, оскільки саме в цьому віці досягає піку ступінь їх самоствердження.

Поділись


Новини партнерів