Сварки в шлюбі: 4 основні причини та їх вирішення

Jealous boyfriend watching his girlfriend texting on the phone on the beach

Конфлікти – нормальний стан будь-яких відносин. Ми окремі особистості зі своїм світоглядом. Зрозуміло, що навіть з найближчою людиною будуть виникати розбіжності. Але як їх вирішити?

Причин сварок в шлюбі може бути безліч. Але давай розглянемо найпоширеніші з них.

ревнощі

Ревнувати свого партнера – нормально. Головне, щоб це не ображало його і не доходило до абсурду. Всі ми оточені на роботі і в компаніях увагою людей протилежної статі, але, якщо у вас є довіра, дрібні уколи ревнощів ніколи не перетворяться в руйнівну лавину.

Як вирішити проблему: якщо ревнуєш ти, то не виставляй претензій. Звичайно, відкритий флірт твого чоловіка з іншою жінкою варто обговорити, але якщо він лише допоміг їй надіти пальто, досить просто розпитати, що у них за відносини.

Якщо тобі неприємні зустрічі твого чоловіка з кимось або зайва увагу до когось, можна спокійно пояснити йому, чому так.

Якщо ревнують тебе, механізм схожий: потрібно спокійно без претензій і виправдань обговорити, в чому конкретно полягають ревнощі і як максимально захиститись від них і заспокоїти коханого.

матеріальні питання

У традиційних українських сім’ях часто буває так, що чоловік заробляє більше. Звідси виходить кілька моделей бюджету: загальний, куди гроші вносять обидва, загальний, куди гроші вносить тільки чоловік. Якщо жінка працює, вона може вносити свою лепту в сімейний бюджет, або повністю жити на гроші чоловіка.

Тут і починається конфлікт: на першій стадії спільного життя чоловік готовий ділитися грошима і обсипати улюблену подарунками.

Є багато ситуацій, де чоловік вважатиме розтрату співвідношення ціни і якості недоречною. При цьому його дружина, відчуваючи бюджет загальним, не розуміє його. Звідси починається конфлікт.

Така ж ситуація з тим, що чоловік недостатньо заробляє. Недостатньо? Що ж, спробуй заробити сама, думає він. І має рацію.

Як вирішити проблему : постав себе на місце чоловіка і подумай про те, що право останнього слова все ж може належати тому, хто заробив ці гроші. Якщо хочеш купувати щось, зовсім не радячись з чоловіком, купуй на свої!

Інтимна несумісність

Часто буває так, що один з партнерів хоче сексу частіше, або різноманітніше ніж інший.

Як вирішити проблему: ні в якому разі не замовчуйте і не намагайтеся чекати, поки пройде само. Потрібно обговорити, кому з вас і чого не вистачає. Можливо, одному з подружжя не хочеться сексу через втому і другий може взяти на себе частину його зобов’язань.

Другий чоловік може мріяти про щось, але боятися вам сказати: в результаті реалізація фантазій тільки сколихне ваше сімейне життя.

Ми не закликаємо запрошувати в подружнє ліжко чужих людей, але костюми та іграшки – не привід соромитися!

залежність

Алкоголь, куріння, ігрові автомати і комп’ютерні ігри. Все частіше ці залежності стають причиною сімейних сварок і навіть розлучень.

Як вирішити проблему: потрібно зрозуміти, що в віртуальний світ людина біжить від реального. І претензії – останнє, що допоможе повернути його назад. Можна обговорити, чого саме не вистачає коханому в житті. Спілкування, визнання?

Якщо мова йде про алкогольну, або наркотичну залежність, краще звернутися до професіоналів, і ні в якому разі не пускати ситуацію на самоплив.

Але якщо чоловік всього раз в тиждень п’є пиво і два рази дозволяє собі три години ввечері постріляти на комп’ютері з танка, варто шукати причину невдоволення в собі.

Джерело

Поділись


Новини партнерів