Психологи назвали 4 шкідливі жіночі звички в ліжку

Психологи назвали 4 жіночих звички в ліжку, від яких варто позбутися.

Перша – це комплекси. Не складно зрозуміти, чому більшість жінок бояться з’явитися перед чоловіком оголеними – багато хто страждає від комплексів, які їм вселило суспільство або вони самі. Рішення просте – або довіритися партнеру, або почати займатися собою, щоб не тільки поліпшити зовнішній вигляд, але і підвищити самооцінку.

Друга жіноча помилка це відсутність ініціативи. Звичайно, чоловіки в ліжку частіше беруть контроль над ситуацією, однак це може набридати. Тому часом варто взяти процес у свої руки і показати, що Вам не байдуже.

Практично всіх чоловіків дратує відсутність відвертості в обговоренні сексу. Кожен чоловік бажає задовольнити свою дівчину: якщо не від великої любові, то хоча б щоб потішити своє его. А тому потрібно чесно повідомляти про всі «злети й падіння».

Останній критерій задоволення чоловіка в сексі – експерименти. Займатися в ліжку кожен день одним і тим же – це ще гірше, ніж відмовляти вІД близькості. Кращий варіант урізноманітнити сексуальне життя – це пробувати нові пози, місця, а також купувати еротичну білизну і секс-іграшки.

Поділись


Новини партнерів