today-is-a-good-day

Вчені з’ясували, як часто потрібно займатися сексом, щоб продовжити собі життя

Крім задоволення і продовження роду, ніяких додаткових причин займатися сексом не потрібно. І все-таки приємно усвідомлювати, що поки ти в ліжку з коханою людиною – годинник персонального судного дня відсуваються все далі …

Про те, що секс продовжує життя, багато хто якщо і не знали раніше, то здогадувалися. Однак ось питання, на яке раніше не було відповіді: як часто потрібно займатися сексом, щоб дожити до 100 років і відчувати себе чудово?

У журналі Psychoneuroendocrinology опублікували дані дослідження, які показують, що жінки, які регулярно займаються сексом, мають більш довгі теломери – спеціальні ковпачки на хромосомах, які бережуть цілісність ДНК.

Зазвичай теломери скорочуються з віком, що може привести до передчасної смерті. А найбільша довжина теломер, за повідомленням вчених, спостерігається у жінок, які мають секс раз в тиждень.

Цікаво, що теломери подовжуються навіть у жінок, що займаються сексом не з коханою людиною. Тобто немає сенсу сидіти склавши руки, якщо ти поки не знайшла свою другу половинку, – можна спокусити будь-якого більш-менш симпатичного хлопця і регулярно працювати з ним над збільшенням тривалості власного життя.

Втім, вчені застерігають: дослідження проводилося в маленьких масштабах – вивчили всього 129 жінок, так що робити серйозні висновки поки рано. Не виключається ймовірність того, що це саме довгі теломери є причиною регулярного сексу, а не навпаки.

Лише одне можна сказати напевно: на відміну від ліків з аптеки, у здорового сексу раз на тиждень немає побічних дій, тобто навіть якщо він і не продовжить твоє життя – не скоротить точно. Зате гарантовано зробить її приємніше …

Джерело

Поділись


Новини партнерів