4 секрети про чоловіків, які повинна знати кожна жінка

1. Що приваблює чоловіка в зовнішності

Привабливість, Фото

Те, що чоловіки в першу чергу звертають увагу на зовнішність жінки, ще не означає, що вони дивляться тільки на «модельних красунь». Набагато важливіше природність, доброзичливість і щирість. Все це відбивається і на мові нашого тіла, роблячи нас сексуальними. Втім, не заважає посилити ефект, одягнувшись в спокусливе! Червоний колір робить нас сексуальними. А варто надіти туфлі на шпильках – і плечі розправляються, хода стає елегантніше.

2. Який голос приваблює чоловіка

Як залучити чоловіка, фото

Більшість чоловіків вважають особливо привабливим низький грудний голос. Однак не менш важливі і слова: якщо жінка говорить партнеру щось приємне, то це посилює привабливість її голосу. Не кричи, говори неголосно: так створюється враження близькості, інтимності.

3. Які запахи приваблюють чоловіка

Shutterstock

Згідно з дослідженнями фахівців, чоловіки вважають природний аромат жінки найбільш спокусливим і сексуальним в ті періоди, коли вона найбільш готова до зачаття. При виборі парфуму, гелю для душу і лосьйону для тіла враховуй їх склад. Нотки іланг-ілангу, жасмину, сандалового дерева і кориці пробуджують чуттєвість. Щоб п’янкий аромат «спрацював» найбільш ефективно, нанеси маленьку крапельку духів туди, куди б ти хотіла, щоб твій улюблений тебе поцілував.

4. Що ще приваблює чоловіка?

Секрет спокушання, Фото

Чоловіки люблять поїсти: 76% джентльменів зізнаються, що для них дуже важливо, чи вміє жінка добре готувати. Так що осягай кулінарне мистецтво. Використовуй інгредієнти, що підвищують сексуальне бажання: чилі, імбир, мускатний горіх, ваніль. Досвідчені спокусниці стверджують, що найбільше чоловікам подобається їжа, приготована з любов’ю. І рекомендують в якості жартівливої прелюдії погодувати його з ложечки або навіть … з власного тіла. Тільки це має бути, звичайно, щось підходяще! Що ж стосується твоїх вічних переживань про кілограми і дієти, то врахуй: чоловіки люблять жінок, здатних цінувати задоволення і насолоджуватися ними. У тому числі люблять побалувати себе чимось смачненьким – і щохвилини не дивляться нервово на ваги.

Джерело

Поділись


Новини партнерів