Кожен п’ятий чоловік цілував іншу жінку. Чи можна вважати це зрадою ?

Можливо, в житті кожного чоловіка був момент, коли хотілося поглянути наліво. Хтось робив це, доходив до кінця, деякі обмежувалися поцілунками, але залишалися зі своїми другими половинками. Що вважається зрадою в таких ситуаціях? Про це розповіли самі представники сильної статі.

Дослідження проводилося в Шотландії. Вчені спробували з’ясувати, як часто чоловіки стикаються з зрадами. Виявилося, що кожен п’ятий респондент не думає, що зраджував своїй коханій, якщо просто цілував іншу жінку. Такої ж думки дотримується кожна десята опитана жінка.

В опитуванні взяли участь близько п’яти тисяч осіб. Фахівців, до речі, вкрай здивували результати, які вийшли в ході опитування.

При цьому більше половини опитаних пар заявили, що не готові миритися з обманом. Вони відразу ж мають намір піти, якщо дізнаються, що коханий або кохана їм зрадили або якось обдурили.

До речі, близько третини учасників експерименту говорили, що стикалися з брехнею другої половинки, а ще дев’ять відсотків думають, що обранець або обраниця їм зраджує.

Таким чином, близько 45 відсотків переконані, що флірт прирівнюється до зради. А ось близько 30 відсотків думають, що це цілком нормально. Адже до невірності можна віднести і перегляд порно, і погляд на іншу жінку, і таємне бажання по відношенню до іншої. Однак, багато чоловіків не вважають перегляд порно ознакою зради, втім як і поцілунок.

Погляди на зради в парі може відрізнятися. Тому психологи радять поговорити зі своєю другою половинкою на цю тему і з’ясувати всі пріоритети.

Поділись


Новини партнерів