Хто втішає краще – жінки чи чоловіки?

Добре відомо, що жінки схильні проявляти більше доброти, співпереживати і підтримувати близьких і навіть просто знайомих. По праву їм присуджують перше місце за розради. Чи так це насправді, з’ясовували вчені.

Дослідження було спрямоване на те, щоб з’ясувати, хто краще підтримує одного в складних ситуаціях – чоловіки чи жінки. Виявилося, що в таких випадках від представників сильної статі не потрібно очікувати колосальної моральної підтримки, а ось жінки, навпаки, можуть і будуть проявляти розраду по відношенню до страждаючого. Представниці прекрасної половини людства схильні до співчуття, а також здатні підбирати потрібні слова, щоб в подальшому страждаючій людині стало краще.

Дослідники провели масштабне дослідження,  в якому взяли участь як чоловіки, так і протилежна стать. Виявилося в підсумку, що в більшості випадків чоловіки схильні надавати допомогу тільки найближчим друзям. Але в ті моменти, коли їх приятелі стикаються з кризою, чоловіки вважають за краще припинити на цей час спілкування.

Для жінок же така поведінка по відношенню до близьких людей є, скоріше, виняток, ніж правилом. Вчені вважають, що у представниць прекрасної статі грають материнські інстинкти, які й спонукають їх відчувати співпереживання, співчуття, а також допомагати іншим людям добрим словом і втіхою.

Саме з цієї причини вчені вважають, що представниці прекрасної статі є більш чуттєвими, ніж чоловіки.

Поділись


Новини партнерів