Вчені: займатися сексом треба не більше 30 хвилин

Британські науковці підготували нове дослідження. Цього разу вони пояснили, чому не варто кохатися надто довго.

Мріяти, звісно, не шкідливо, але якщо ви бажаєте займатися сексом більше 30 хвилин, то науковці радять трохи втихомирити свій запал.

Річ у тім, що 30 хвилин сексу – це вигадані історії і вчені змогли довести це. Дослідники проводили опитування, в якому взяли участь понад 4,5 тисячі британців. Виявилося, що лише 30% опитаних реально дивляться на інтимні речі і правильно оцінюють можливості своїх партнерів. Однак більшість марять тим, що їхній секс триватиме не менше 30 хвилин. Опитування показало, що в середньому на сексуальні втіхи пари витрачають не більше 18 хвилин. Варто зазначити, що більше 10 хвилин займають ласки і прелюдія. Вчені запевняють, що порожні очікування призводять до маси розчарувань, як в партнері, так і в самому собі.

Судячи з відповідей соцопитування, більше незадоволені в сексуальному плані жінки. Вони переймаються тим, що їхні партнери досягають оргазму занадто швидко, а їм доводиться симулювати задоволення. А от чоловіки вважають, що нетривалий секс – це нормально і цього часу цілком достатньо.

Джерело

Поділись


Новини партнерів