Чому деякі люди уникають фізичного контакту?

Вчені з Університету Ватерлоо розповіли, чому деякі люди не люблять фізичних контактів. Цікавим є те, що вони намагаються передати свій гарний настрій під час спілкування з коханою людиною і активно контактують з нею.

Вчені підкреслили, що такі люди побоюються бути недооціненими в суспільстві і, щоб не відчувати негативних емоцій, намагаються якомога менше взаємодіяти з соціумом, не проявляти себе на роботі і не домагатися поставлених цілей в житті. Дослідження показало, що соціально тривожні індивіди безумовно інакше відносяться до особистого світу, щодо людей іншого складу характеру. Вчені відзначають, що люди, схильні до соціальної тривожності, в першу чергу уникають рукостискань, обіймів і навіть випадкових дотиків. І основним фактором тут теж є дискомфорт і слабкість уникати дотиків.

Участь в дослідженнях вчених взяли як чоловіки, так і жінки. Другі відчували більший дискомфорт від дотику і більше уникали фізичного контакту. Фахівці також підкреслили, що при даній особливості люди втрачають здатність домагатися значимих цілей. Вони менше посміхаються, менш відкриті, і при цьому відчувають дефект в позитивних емоціях, пов’язаних із соціальною комунікацією, одночасно бажаючи і не бажаючи цього.

Поділись


Новини партнерів