6 помилок новоспеченої сім’ї і як їх вчасно виправити

Сім'я

Для молодої сім’ї, що робить перші кроки на шляху до довгострокового шлюбу, важливо навчитися підлаштовуватися під нові умови, вміти обговорити спірні ситуації і відвикнути просити порад у батьків. Нижче наведено кілька проблем, об які можуть спіткнутися молодята.

1. Неприйняття існуючого раніше укладу життя партнера.

Це означає, що подружжя звикло влаштовувати свій побут певним чином і не погоджуються щось міняти. Звички чоловіка або дружини, його переваги в налагодженні побуту, прибирання, способи зберігання речей спочатку можуть бути розцінені негативно і викликати перші дрібні сварки люблячих один одного людей. Чому б не обговорити ситуацію, що склалася і не прийти до компромісу? Адже це така дрібниця – зберігати крупу в дерев’яному або металевому контейнері. Варто навчитися цінувати думку чоловіка, а також йти назустріч, особливо якщо яка-небудь з побутових речей для нього дійсно вкрай важлива і вимагає поступку з боку партнера.

2. Невміння говорити про внутрішній стан.

Часто на початку відносин чоловік або дружина можуть намагатися приховати свій емоційний стан від чоловіка, перебуваючи при цьому на межі, але намагаючись відмовчатися і не змушувати партнера переживати. Такі поступки і жертви небезпечні тим, що людина може і не здогадуватися про бурю, яка панує в голові коханого, помилково припустити, що мовчання – ознака душевної рівноваги та благополуччя. Тільки щирість і обговорення проблем і переживань допоможуть зробити шлюб щасливим надалі.

3. Порівняння дружини з батьками.

Зіставлення партнера з батьками може поранити до глибини душі і завдати нищівного удару по самолюбству. Наприклад, ніколи не варто ставити в приклад молодій дружині, що приготувала вечерю, кулінарію свекрухи. Або порівнювати те, як успішно міг організувати дозвілля тесть, чого неможливо сказати про чоловіка.

4. Звернення за порадами до батьків.

Спочатку спокуса попросити допомоги у мами чи тата в тій чи іншій спірній ситуації вельми велика. Необхідно навчитися справлятися з труднощами удвох, не залучаючи сторонніх порадників. Зазвичай конфлікти в молодій сім’ї виникають через цілковиті нісенітниці і швидко забуваються, але якщо в них спочатку були домішані батьки, подальші відносини з родичами чоловіка можуть ускладнитися.

5. Хворобливе переживання сварок.

Конфлікти в молодій сім’ї – ознака здорових відносин. Завдяки спірним ситуаціям новоспечене подружжя вчиться краще розуміти один одного, прощати, йти на компроміси і обговорювати найважливіше. Згладжування конфліктів – велика помилка, оскільки щаслива родина на початку свого зародження не повинна лякатися подібних труднощів і уникати їх. Важливо усвідомити, що життя ніколи не стоїть на одному рівні, а складається з падінь і злетів, образ і пробачень.

6. Вихлюпування емоцій на чоловіка.

У хвилини емоційної втоми, роздратування або навіть гніву кожна людина хоче скоріше виплеснути все це з себе і, як правило, на шляху в такий момент зазвичай з’являється улюблений чоловік або дружина. Чоловік – це жива людина, яка болісно сприйме подібну поведінку. З’явилося бажання викинути потік негативної енергії вдома? Варто розповісти партнерові через що з’явилася проблема, попередити його про можливий зрив і постаратися знайти підходящий неживий об’єкт для виходу негативних емоцій, наприклад: побити грушу, голосно крикнути, віджатися, намалювати що-небудь – будь-яка людина може вибрати ідеальний спосіб заспокоїтися і не зачепити при цьому кого-небудь з близьких людей. Народження дитини, труднощі на роботі, незадоволеність собою – стресів існує дуже багато, але чоловік не винен в такому стані речей і не повинен бути постійною жилеткою для сліз.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів