Про жінок, які сплять з чужими чоловіками

Зрада

«Жодна жінка не має права на чужого чоловіка, особливо одруженого, тільки тому, що вона хоче його». Так починається емоційний лист, який змушує задуматися про те, чому ми, жінки, повинні підтримувати один одного.

«Перш ніж я перейду до пояснення своєї позиції, я хотіла б зізнатися: я спала з одруженими чоловіками. Вперше це сталося, коли я жила в Парижі. Ми познайомилися в барі і пішли до мене додому. Через пару годин він сказав, що йому треба йти додому до дружини. Я не можу описати, в якому шоці я тоді була. Він пояснив, що для них з дружиною ходити «наліво» час від часу — в порядку речей. Але це не було в порядку речей для мене! Як би я не намагалася списати все на культурні відмінності і те, що багато людей практикують вільні стосунки, я відчувала себе просто жахливо. Як я могла вчинити так з іншою жінкою? Я відчувала себе винною кілька місяців.

А потім це сталося знову. Я побачила хлопця, з яким у мене була швидкоплинна інтрижка, що йде за руку з дружиною і дочкою. У мене всередині все перевернулося. Докори сумління не давали мені спокійно дихати. Звичайно, я розуміла, що я не перша і далеко не остання, з ким ці чоловіки зрадили своїм дружинам. Я розуміла, що це була не моя вина. Але це не зменшувало мої внутрішні муки совісті.

Через кілька років я опинилася по іншу сторону зради. Я була дружиною, чоловік пішов на зраду з дівчиною, на 28 років молодшою. Ця дівчинка оселилася в нашій квартирі в Парижі через кілька тижнів після того, як я повернулася в США. Чоловік мав владнати всі справи і приїхати до мене в протягом декількох тижнів.

Коханка не тільки переспала з моїм чоловіком, але і закохалася в нього. Вона закохалася в нього задовго до того, як спокусила його, і буквально чекала цієї можливості. Що вона заявила в своє виправдання? Вона любила його, і це дозволяло їй боротися за свою любов.

Але світ влаштований інакше, дівчинко. Ти не маєш права робити все, що захочеш, тільки тому, що тобі це потрібно! Фемінізм виник не просто так. Ми все ще живемо в часи, коли права чоловіків і жінок не дорівнюють насправді. Тому так важливо, щоб ми, жінки, були підтримкою один для одного, замість того, щоб топити один одного і забирати все найцінніше. Невже це так багато — просто не спати з чоловіком, який належить іншій?

Звичайно, я не применшую вини чоловіків у зрадах, але я впевнена, що для коханок, які усвідомлено сплять з одруженими чоловіками, є окреме місце в пеклі. Ви егоїстки, які не роблять нічого хорошого для цього світу, а тільки заподіюють біль іншим людям, в той час як у вас завжди є вибір.

Не знаю, чи буде виглядати це місце, як у творах Данте, але воно точно не буде приємним. Але ще задовго до цього карма обов’язково наздожене вас».

Поділись


Новини партнерів