Я нагулявся. Прийми мене назад

Пробач мене

У будь-якого ватажка, високорангового (ВР) чоловіка є одна важлива, обов’язкова якість. Це здатність приймати рішення і дотримуватися їх. Так, при обмірковуванні альтернатив він може подумки сумніватися і коливатися, але, зваживши всі за і проти, він схиляється до якогось одного рішення, приймає його і твердо слідує йому, не дивлячись по сторонах. Він вибрав. Прийняв. Крапка. Він упевнений і в собі, і своєму розумі, і в своєму виборі.

Якщо ж чоловік не здатний прийняти рішення, “бігає” між альтернативами, кидається то туди, то сюди, хапається то за це, за те – значить, цей чоловік “розмазня”. Не ватажок. Слабохарактерний і невпевнений в собі. Перебуває у вічних сумнівах «а чи правильно я вчинив? А може, треба так? Або так?». Що характерно, він так поводиться завжди і скрізь.

В тому числі і з жінками. Якщо на ВР чоловіка претендують дві (три, п’ять) жінок, він вибере одну і буде у відносинах з нею. Якщо, звичайно, мова йде про міцні, серйозні відносини, сім’ю, а не про секс без зобов’язань. Він, врахувавши характер, зовнішність і інші якості жінок, вибере одну. А іншим дасть зрозуміти, що нічого не буде. Він уже вибрав, він у відносинах. Скаже хоча б для того, щоб не докучали своєю увагою, яке йому вже не потрібна.

Він не стане “бігати” між жінками. У нього достатньо сили волі, щоб прийняти рішення і слідувати йому. І якщо він вирішить, що йому не потрібні серйозні відносини, а лише секс без зобов’язань, це теж буде твердим рішенням, про яке він тобі повідомить і надасть тобі можливість погодитися або відхилити його пропозицію.

Слабовільний чоловік робить по-іншому. Він не здатний зробити твердий вибір – сказати «так» одній жінці і «ні» – іншим. Він починає “бігати” між ними. У однієї круто з сексом. Інша затишна, як теплий плед. Третя заводна і з нею не нудно. Четверта ділова і завжди допоможе. І так далі. Чим більше жінок, тим більше “бігань”. А в перервах між біганиною буде ридати, чому у дбайливої Маші немає зовнішності Даші і такого сексу, як у Наталки.

Так от з першим, ВР чоловіком, все зрозуміло. Ти налаштована на серйозні відносини з ним, ти вибрала його, він – тебе, ви говорите один одному «так» і розвиваєте відносини. Ніхто ні від кого не бігає – тому що рішення прийняті.

З другим все складніше. Навіть якщо він сьогодні сказав «так» під дією твоєї турботи, то не факт, що вже завтра він не скаже «так» іншій під дією її зовнішності, грошей або ще чогось. При цьому він зовсім не збирається закінчувати стосунки з тобою. Навіщо? Адже ти теж хороша. І та гарна. І та. Особливо якщо обидві (всі три, п’ять) прощають загули і бігання.

До речі, бігання між трьома жінками не завадять такому чоловікові сказати «так» четвертій, якщо у неї виявиться те, що його зацікавить.

Який це має вигляд? Жінка перебуває у відносинах, які вона вважає серйозними. Чоловік теж так вважає і підтверджує словами. Але часом він кудись пропадає. А потім повертається. І так постійно.

Є й інший сценарій. Це коли чоловік розлучається з жінкою, погуляє, пошукає, випробує нові відносини, а потім розуміє, що все-таки та, перша жінка, була кращою. Що він в її особі втратив відмінного супутника життя. І треба б повернутися до неї.

Отже, пройшовши через ряд партнерів, слабохарактерний чоловік вирішує повернуться до тієї жінки, з якою розлучився. Поведінку чоловіка можна охарактеризувати наступною фразою: «Я нагулявся з іншими і зрозумів, що ти найкраща. Тому пишайся цим і прийми мене назад».

Як реагувати жінці?

Якщо ти любиш цього чоловіка, він дорогий тобі, то ти можеш і пробачити його. Але пам’ятай те, про що я писав у першій частині статті. Здатність прийняти рішення і твердо слідувати йому, вибрати одну альтернативу, одну жінку – це якість ватажка, ВР чоловіка. Він навіть піти назавжди не зміг. Це означає, що твій «блудний» чоловік – просто розмазня. І швидше за все, не володіє і іншими якостями ватажка. Силою духу, твердістю, незалежністю у судженнях і вчинках і так далі. Тобі потрібен такий? Якщо так – добре. Якщо ні – ти знаєш, що робити. Навіть любляча жінка має повне право відповісти відмовою на прохання чоловіка «почати все заново» після такого загулу. Тим більше якщо схильність до зрад є, вона неодмінно проявиться знову. З тим же результатом.

Ці люди і в справах такі. Кидаються від одного до іншого, не можуть прийняти остаточного рішення. Покластися на них не можна. Вони сьогодні сказали так, а завтра раптово змінюють рішення на прямо протилежне, підставляючи тебе і змішуючи всі плани.

Однак зради чоловіка – це привід замислитися ось над чим. Сфери відносин, створення психологічного клімату в парі, сім’ї – це завдання жінки. Не на 100%, але майже. Скажімо, на 80. Тому якщо чоловік пішов, то треба задатися питанням – чому. Що ти недодала йому? Чому він пішов добирати щось на стороні? Якби йому було комфортно і затишно, добре з тобою, він би не пішов шукати когось ще. Зрозуміло, ми зараз говоримо про нормальних чоловіків – не про бабіїв, не про професійних звабників.

Коли ламається поїзд, винен чоловік. Коли ламаються відносини, винна жінка.

Пускати чи не пускати чоловіка після загулу назад – справа твоя. Але задуматися, чому він пішов – потрібно обов’язково.

А чоловікові – якщо йому щось не подобалося в стосунках – треба було б не йти шукати зв’язок на стороні, тимчасово не розлучатися, щоб побігати за спідницями. А прямо і відкрито поговорити зі своєю жінкою. Сказати, що конкретно йому не подобається. І як це можна покращити. І тільки якщо це «щось» критично, а жінка ніяк не хоче або не може виправитися, то тоді вже розлучатися. Не для того, щоб побігати і повернутися, а назавжди.

ВАЖЛИВО! Виняток з правила.

Буває, що на початку стосунків у когось з партнерів трапляється якийсь бзік. Чому я кажу тільки про початок? Тому що саме на початку відносин люди притираються, придивляються, пристосовуються один до одного і деколи не знають, як вести себе з партнером в даній ситуації. Сюди ж додаються всілякі болісні сумніви («чи вона справді мене любить, чи тільки робить вигляд?», «що за мужик у неї на сторінці в соц.мережі весь час лазить? Коханець?» тощо).

Тому обидва партнери “косячуть”, де можуть. Іноді при цьому здійснюють дуже погані косяки, які призводять до розриву. До прикрого розриву людей, які в принципі могли б бути разом. Якщо б не цей косяк однієї із сторін.

Чоловік раптом йде. Проходить якийсь час, і винуватець розуміє, що накосячив. Зазвичай це усвідомлення приходить швидко, протягом декількох днів – тижнів. Ну максимум місяць-півтора.

Він розуміє, що:

1. Він винен.

2. Він дійсно любить жінку і хоче її повернути.

3. Він готовий нормально поговорити, розібрати непорозуміння і нормально, без докорів продовжити відносини.

ПРИ ЦЬОМУ він не намагається вступити в нові відносини, а шукає спосіб примирення з тим, з ким посварився через свій “ляп”.

Якщо він не робить цього, а шукає нові відносини, ситуація з виключення переходить до теми статті. Його повернення вже не буде наслідком любові, а наслідком того, що він не зміг знайти нормальну заміну тій, з ким посварився. «Гаразд, поки нікого нормального немає, то і ти підійдеш до пори, до часу».

Олександр Бірюков

Поділись


Новини партнерів