Шість відчуттів, які вбивають кохання

Кохання – одне з найсильніших почуттів, але необачно вважати, що воно непереможне. Воно вимагає постійного підживлення і підтримки. В іншому випадку, ці шість всюдисущих ворогів можуть винищити прихильність і довіру. Як виключити шкідливі почуття зі свого серця?

НЕДОВІРА
Головні ознаки: партнер тричі на добу під різним приводом намагається дізнатися, що ви робили минулої ночі, намагаючись підловити вас на брехні; він випитував пароль від вашого смартфона, щоб заглянути в месенджери; а якщо ви їдете у відрядження – дзвонить в готель, щоб перевірити, скільки людина живе в конкретному номері. Вітаємо, вам дістався популярний вид – « ревнивець звичайний ». Гірше буває тільки, якщо у всіх цих замальовках параноїдального стеження ви впізнаєте себе!

Діагноз: ревнощі – це прояв одержимості і залежності, і вони не мають нічого спільного із здоровим і зрілим коханням. Єдина універсальна порада в подібній ситуації: зберегти адекватну самооцінк ; а ще – намагатися не зводити все своє існування до однієї-єдиної людини, заводити нові цікаві знайомства, роботу і хобі (що називається, жити повним життям); але, в той же час, бути більш чутливою наодинці зі своєю половинкою.

РУТИНА
Головні ознаки: ти починаєш питати себе, чи дійсно ти хотіла лежати щоп’ятниці на дивані з піцою і дивитися разом Netflix (о, як романтично це було перші три рази!), чи це саме те, що ти чекала від відносин?

Діагноз: рутина – рука з пістолетом для наших сексуальних бажань. Пристрасть, одна з найзагадковіших і волелюбних проявів кохання, і це почуття не повинно бути закованим в клітку. Ви не повинні планувати, що «щосуботи о 23:30 займетеся сексом в місіонерській позі». Це прямий шлях до краху. Щоб уникнути рутини, потрібно підтримувати у відносинах пристрасть.

ПОСТІЙНА ОБРАЗА
Головні ознаки: ви зустрічаєтеся на вечері після сварки, але вечір, який, здавалося, почався з вибачень, триває черговим з’ясуванням відносин і гучними дебатами з приводу ступеня підсмажування м’яса …

Діагноз: за подібними суперечками через дурниці як правило стоїть якийсь інший, набагато більш істотний неврегульований конфлікт. Наприклад, один партнер хоче мати дітей, а інший – ні. І перший постійно відчуває себе пригніченим. Не збирайте образу: єдине рішення – відверто про все поговорити.

НУДЬГА
Головні ознаки: будь-які плани на вечір здаються кращими, ніж провести його удвох. А коли ви все-таки залишаєтеся наодинці, кожен сидить, втупившись в телефон.

Діагноз: в відносинах неминуче настає момент, коли вам здається, що любов досягла свого піку. Нам більше не потрібно вражати і завойовувати кохану людину, ми не боїмося один одного втратити. «Нікуди не дінеться», – міркуєте ви. Навіщо знову говорити йому, що він гарний і талановитий? Щоб уникнути цієї руйнуючої союз ситуації, необхідно пам’ятати, що кохання висихає і гине, якщо не підживлювати його регулярно. Не можна бути впевненим, що сильне почуття, а разом з ним і сам партнер, не зникне.

НЕРІВНІСТЬ
Головні ознаки: ви стали частіше замислюватися, що ваші смаки несумісні і що ви розвиваєтеся на різних швидкостях. Ви зовсім не впевнені в тому, що можете бути щасливі до кінця життя поруч з людиною, яка до четвертої ранку валяється на дивані, граючи в Play Station.

Діагноз: ключ – усвідомити і погодитися з розбіжностями, які є в парі, вони неминучі. Кінець кохання – це спроба змінити одну людину іншою. Ви не можете змусити когось бути схожим на картинку, яка склалася у вашій голові. Будуйте стосунки на схожості ваших інтересів і поставтеся з розумінням до існуючих відмінностей. Адже в вас вони теж є.

ГОРДИНЯ
Головні ознаки: найменша сварка неминуче проходить по одному і тому ж сценарію – партнер постійно йде на поступки і робить перший крок на зустріч, не залежно від того, винен він робити це чи ні.

Діагноз: бути поруч з людиною, яка ніколи не вибачається за свої помилки – прирікати себе на вічні страждання. Без сумніву, смиренність і здатність вибачатися – важливий прояв емоційного інтелекту, який підживлює взаємна довіра. Варто його в собі і партнерові розвивати.

Поділись


Новини партнерів