Азартні ігри: минуле та сучасність

Азартним іграм стільки ж років, скільки і розумній людині. Уже в найдавніших писемних пам’ятках згадується гра в кості. Так що можна говорити, що це була перша гра на інтерес. Люди і зараз грають в неї, тільки на кубиках, а не на кістках тварин, як це робили предки. Гра в кості сьогодні має безліч версій, в більшості своїй азартних. Безкоштовно з кубиками теж грають. Досить згадати настільні ігри, де кількість очок вказує, скільки потрібно зробити ходів. Ще однією з перших азартних ігор були парі, що розрослися до найрізноманітніших тоталізаторів.

Слово азарт потрапило до нас з французької, де hazard позначає випадок. Тобто азартні ігри це ті, результат яких не визначений і не залежить від гравця. Цим вони відрізняються від спортивних і подібних, в яких важливим є вміння учасників. Таке визначення більш точне, ніж те, яке характеризує азартну розвагу як гру на гроші. Адже в професійному спорті гравці виступають абсолютно не безкоштовно. А ті ж сучасні азартні ігри не обов’язково проводяться на гроші.  Варто хоча б згадати онлайн емулятори слотів, рулетки і покеру, які пропонують ознайомитися з грою в демо-режимі безкоштовно. зробити це ви можете тут https://new-admiral-casino.com/.

Кількість видів азартних ігор обчислюється сотнями, але їх об’єднує один принцип: випадковість та непередбачуваність результату. Через це серед гравців усіх часів дуже популярна була і залишається ідея існування Пані Удачі, Фортуни, яка прихильна до одних і не шанує інших. Звідси безліч різноманітних нелогічних ритуалів і міфів. Але істина полягає в тому, що якщо в кінцевий результат не втручається людина (шляхом шахрайства, обману, маніпуляцій), то передбачити результат будь-якої гри з випадковим результатом нереально, навіть якби для цього довелося задіяти суперкомп’ютери.

Протягом тисячоліть ставлення суспільства до азартних розваг не було однозначним, через схильність деяких людей до розвитку залежності, званої лудоманія. Така людина органічно не в змозі контролювати себе, і здатна програти величезні суми. З цим пов’язані різноманітні обмеження, які накладалися і накладаються церквою і державою. Але навіть попри це світовий ринок азартних ігор величезний.

Поділись


Новини партнерів