Фотошпалери в дитячу – атмосфера казки

Оригінальні дитячі фотошпалери виконують кілька функцій – барвисті широкоформатні картинки допомагають дитині розвиватися, викликають позитивні емоції і створюють атмосферу казки. Підбирайте сюжет по каталогу або надсилайте свої зображення і вам виготовлять дитячі фотошпалери протягом кількох днів.

Який сюжет вибрати

Дитячі інтереси дуже мінливі. Сьогодні дитина захоплений «Тачками», через місяць фаворитом стає «Мадагаскар», через рік пальма першості переходить до «Піратів Карибського моря». При виборі сюжету, який створений за улюбленим фільму або мультика, орієнтуйтеся на переваги дитини.

Враховуйте: фотошпалери із зображенням популярних героїв викликають у дітей бурхливе захоплення, але швидко втрачають актуальність. Шпалери з фантастичним або мультяшним дизайном виконують функцію великого яскравого постера, який можна легко замінити.

Більш тривалий термін «життя» мають фонові фотошпалери для дитячої з універсальним природним дизайном. Підводний світ або казковий ліс, чарівна галявина або таємничі джунглі – такі сюжети легко сприймаються, не втомлюють і не приїдаються.

При виборі сюжету зображення враховуйте наступні нюанси:

  • зображення людини або тварини не повинно бути занадто збільшеним – надто масштабовані картинки можуть тиснути на психіку;
  • особи не повинні виглядати суворо, похмуро чи загрозливо – сердитий або грізний герой може мати негативний емоційний вплив на підсвідомість;
  • вибирайте зображення, що не переобтяжене дрібними різнокольоровими елементами – строкаті картинки діють дратівливо і вносять в інтер’єр дисонанс;
  • орієнтуйтеся на вік, уподобання і стать дитини;
  • вибирайте багатофункціональні зображення – для виховання естетичного смаку, емоційного розвитку.

Колірна палітра дитячих фотошпалер

При виборі фотошпалер для дитячої приділяйте увагу колірній гамі. Враховуйте – насичені червоні відтінки не підходять для зони відпочинку, що переважають темні кольори – невдалий вибір для оформлення ігрової. Віддавайте перевагу зображенням, в яких переважають світлі і ніжні відтінки.

Кольорова гамма для оформлення дитячої:

  • теплі – жовтий, бежевий, оранжевий, рожевий;
  • холодні – синій, блакитний, зелений, бузковий.

Як правильно розмістити фотошпалери для дитячої

Фотошпалери в інтер’єрі дитячої кімнати часто грають роль зонуючого елемента, який можна розмістити в ігровій зоні, поруч з ліжком або перед столом. Фотошпалери можуть займати всю стіну, дві суміжних стіни або тільки невелику ділянку.

Поділись


Новини партнерів