Білизна з бавовни: переваги та недоліки

Синтетичні волокна сьогодні є дуже популярними, і використовуються практично всюди. На жаль, якість цих тканин є далекою від ідеалу. А іноді синтетичні волокна можуть навіть зашкодити здоров’ю. Тому при виборі одягу або ж нижньої білизни необхідно керуватися якісним складом, а не тільки зовнішнім виглядом. Якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я, тоді вам краще обрати безпечну білизну з бавовни.

Бавовна –  природний матеріал, який дуже приємний до тіла. Дана особливість є дуже важливою саме для нижньої білизни, адже вона безпосередньо вступає в контакт з шкірою. Також ця тканина дуже міцна і легка і має безліч переваг. Нижня білизна з бавовни протягом багатьох років користується популярністю. Сьогодні практично в кожному магазині ви знайдете вироби з цього матеріалу, а для тих, хто не любить витрачати час на магазини – завжди є можливість пошукати бавовняні вироби в мережі. Для прикладу, завітавши на https://kolgot.net/briefs_Hlopok/ ви зможете придбати бавовняну білизну на будь-який смак, як для себе так і для своїх дітей.

Бавовняне волокно століттями використовують при виробництві постільної білизни, одягу і нижньої білизни.

Бавовняна білизна – переваги і недоліки

При неправильному догляді, виріб з бавовни може втрачати форму і вид. Тому існують рекомендації по догляду за бавовняною білизною, яких слід дотримуватися. До того ж при виробництві сучасної нижньої білизни використовують суміші тканин, в яких бавовна поєднується з еластаном, поліестером, акрилом.

Недоліком виробів з бавовни можна назвати те, що вони довго сохнуть, а також не володіють достатньою теплостійкістю.

Але як показує досвід багатьох років, переваги цього волокна перекривають всі недоліки. Бавовна, за своєю природою, дуже м’який і просто ідеальний матеріал для одягу. Його дуже приємно відчувати на тілі, і він не викликає ніяких подразнень. Тому білизна з бавовни буде найкращим вибором для вагітних жінок, матерів, які годують та, звичайно, дітей.

Бавовняна білизна:

  • добре проводить тепло
  • довговічна
  • практична
  • її легко прати
Як правильно доглядати за бавовняною білизною?
На цей матеріал дуже впливає світло. При попаданні сонячних променів бавовна жовтіє і втрачає міцність. Тому сушити її рекомендується в тіні або не тримати довгий час на сонці. Прасувати білизну варто праскою з парою або ж зволожувати її, щоб не зруйнувати тканину високими температурами. Негативно впливає на тканину лимонна кислота, але матеріал добре переносить кислотні сполуки і луг.
Не варто думати, що бавовняна нижня білизна не настільки сексуальна, як вироби з шовку або синтетики. Адже для того, щоб підкреслити свою фігуру і виглядати спокусливо, достатньо правильно підібрати модель.
Поділись


Новини партнерів