5 порад, які допоможуть не застудитися під кондиціонером

Як і більшість технічних винаходів, кондиціонери покликані внести в наше життя зручність і комфорт. Але через порушення правил їх використання твоє самопочуття може погіршитися, пише Жіночий Світ.

Відрегулюй температурний режим

Фахівці вважають, що через занадто низьку температуру кондиціонера знижується імунітет і загострюються хронічні захворювання. Тому різниця між температурою на вулиці і температурою, виставленою на кондиціонері, не повинна перевищувати 7 градусів.

Не сиди під потоком повітря

У спеку не можна спрямовувати потік холодного повітря з кондиціонера прямо на людину. Краще спрямувати його в стелю: по законам фізики, так він буде рівномірно розподілятися по кімнаті.

Контролюй вологість повітря

Оптимальне середовище проживання людини – 22-25 градусів тепла і 40-65% вологості повітря. При таких умовах ми відчуваємо себе найбільш комфортно, і наш організм здатний справлятися з усіма викликами довкілля. А кондиціонери сильно сушать повітря, викликаючи неприємні відчуття в слизових. Ідеальне рішення цієї проблеми – паралельно з кондиціонером вмикати кімнатний зволожувач повітря.

Провітрюй кімнату

Багато хто плутає вентиляцію і кондиціонування повітря, але жоден кондиціонер не допомагає провітрювати приміщення. Цей прилад охолоджує повітря, але він працює тільки з тим повітрям, що вже знаходиться всередині приміщення. Тому провітрювати будинок необхідно, щоб уберегтися від алергії на дрібний пил, інфекцій і вірусів.

Не забувай чистити кондиціонер

Конденсована волога в теплий період року є відмінним середовищем для розвитку бактерій, які можуть викликати інфекції, алергічні реакції і захворювання дихальної системи. Ось чому рекомендується чистити кондиціонер як мінімум раз в 3 місяці.

Поділись


Новини партнерів