Що покласти в ранець школяреві на 1 вересня

Серпень для багатьох батьків – жаркий місяць, і не стільки через температуру повітря, скільки через підготовку до нового навчального року. Перелік покупок великий, в ньому не важко і заплутатися. Особливо тим, хто вперше збирає свою дитину в перший клас.

На akvarel-n.com.ua є все необхідне для того, щоб зібрати ранець першокласника, але для початку необхідно купити сам портфель. Здавалося що зробити це, простіше простого, але цей пункт – один з найважливіших. Адже рюкзак з підручниками дитина на своїх плечах буде носити весь навчальний рік, а можливо, і не один. Важливо, щоб у нього була жорстка ортопедична спинка, яка дозволить розподілити навантаження на хребет.

Важливу роль в цьому відіграє і вага ранця. За стандартами, порожнім він повинен важити не більше 800 грамів. Заповненим він не повинен перевищувати 15% від ваги дитини.

Добре, коли на шкільному ранці є світловідбиваючі смужки. Це дозволить вашій дитині завжди залишатися в полі зору водіїв автомобілів в темний час доби. Скільки буде кишень, замків, відділень всередині ранця, якого він буде кольору – вже справа другорядна і відноситься до батьківського смаку. Але хорошим доповненням тут стане додаткова сумка для змінного взуття.

Фахівці радять при покупці ранця брати дитину з собою – на примірку. При цьому батьки рекомендують віддавати перевагу функціональності.

Для будь-якого молодшого школяра в списку покупок завжди значаться зошити, письмове приладдя, товари для уроків праці та образотворчого мистецтва. Але для першокласників крім цього додаються допоміжні предмети, такі як рахункові палички, віяло букв, каси букв і цифр і підставка для підручників. Не забудьте про мішок для змінного взуття, пенал, обкладинки для зошитів і підручників. Чим все це буде простіше, тим краще. Пам’ятайте: яскраві речі будуть відволікати увагу маленького учня.

Пам’ятайте, що ручки і кольорові олівці, фломастери, лінійки, гумки – все це речі ходові і зношуються швидко, тому купувати їх доведеться ще не раз. А ось точилку найкраще брати не найпростішу, а закриту. Зі звичайної точилки грифель олівця кришиться на зошити і бруднить їх. Краще брати такі, що збирають все сміття і тирса. Це дозволить зберегти робочий стіл в чистоті. Не забудьте про ножиці, вони повинні бути з закругленими кінцями, щоб убезпечити вашу дитину, і її сусіда по парті.

Крім вищевказаних предметів деяким батькам доведеться зайнятися пошуком і покупкою спеціалізованих робочих зошитів із завданнями з різних предметів, включаючи іноземні мови. Але їх, як правило, закуповують в клас організовано, це дозволяє врахувати вимоги вчителя і отримати хорошу знижку при оптовому замовленні.

Список речей для першокласника:
Портфель
Пенал
Папка для технології
Папка для образотворчого мистецтва
Дві ручки
Два простих олівця
Точилка
Ластик
Кольорові олівці
Лінійка
Альбом
Гуаш
Баночка-непроливайка для води
Пензлик
Кольоровий картон
Білий картон
Кольоровий папір
Пластилін
Ножиці в футлярі
Клей олівець
Блокнотик
Закладки
Обкладинки для книг
Обкладинки для зошитів
Папки для робочих зошитів
Рахункові палички
Підставка для книг

У першому класі дитина вже повинна вміти самостійно збирати портфель до школи, знати, що, де і для якого предмета лежить, і швидко орієнтуватися з пошуком цих предметів на уроці.

Поділись


Новини партнерів