Мистецтво вишивки бісером

Мистецтво вишивки бісером існує більше 5000 років. Ще в давнину було прийнято прикрашати одяг намистинами, плести з них амулети і обереги. З плином часу популярність бісеру не зникла. Сьогодні його асортимент дуже багатий і різноманітний. Вишивкою бісером можна прикрасити одяг, аксесуари, предмети інтер’єру. По-особливому прекрасно виглядають в інтер’єрі квартир вишиті картини. Цей вид рукоділля вимагає посидючості, уваги і творчої фантазії. Створювати шедеври з бісеру непросто, але можна почати з невеликих композицій і картин.

Для вишивки картин досить складно самостійно підібрати всі необхідні колірні відтінки бісеру, та відповідну форму. Тому краще скористатися готовими наборами для вишивки бісером. Сьогодні існує безліч інтернет-магазинів, у яких ви можете придбати все необхідне для цього чудового виду рукоділля. Для прикладу на fancywork-ua.com ви можете знайти величезну кількість наборів для вишивки бісером, в які входять тканина з уже нанесеним малюнком, бісер потрібних кольорів, спеціальна голка і докладна інструкція. Для тих, хто тільки починає освоювати бісерний вид рукоділля. Вишивати по кольоровому малюнку дуже зручно: не потрібно відволікатися на схему і рахувати кількість стібків і намистин. Якщо робота невеликого формату, можна використовувати ручні круглі п’яльці. Великі картини буде набагато легше вишивати на прямокутних пяльцях з підставками.

Дуже екстравагантно виглядають вироби з комбінованими видами вишивок. Картину, виконану хрестиком або гладдю, прекрасно доповнить часткова вишивка бісером або атласними стрічками. Окремі ділянки, на яких потрібно сфокусувати увагу, будуть вигідно виділятися на тлі, вишитому нитками. Гранований бісер з перламутровим блиском створить ефектний акцент.

Вишиті картини – це не тільки відмінний спосіб прикрасити приміщення, але і прекрасний подарунок для людей, що цінують хендмейд. Єдиний недолік таких декоративних предметів інтер’єру – милуватися ними зможе лише вузьке коло людей.

Крім картин бісером прикрашають гаманці, візитниці, дамські сумки. Один з нових напрямків сувенірів – вишиті листівки. Відмінне рішення для того, щоб привітати близьких з новорічними або різдвяними святами листівкою ручної роботи. Виготовити її зовсім не складно, можна скористатися звичайними матеріалами: картон, щільна канва для вишивки, бісер та інші елементи прикраси. Вишиту зеленим бісером ялинку доповнять різнокольорові намистини і яскраві атласні або капронові стрічки, що імітують ялинкові кулі і серпантин. Такий сувенір стане прекрасною святковою прикрасою.

Поділись


Новини партнерів