Купуючи білизну, більшість господинь надіються на те, що комплект, який вони обрали, якісний, і що перше прання не змусить підодіяльник і наволочку збігтися в розмірах, а простирадла не втратять колір. Правда часто розчаровуються – білизна, навіть доволі дорога, може не виправдати надій.

Якість постільних комплектів в більшій частині залежить від технології їх виробництва.

Білизна на сайті https://podushka.com.ua відповідає всім особливостям пошиття і обробки полотна: шви білизняні, щільність ниток потрібного коефіцієнта, на етикетці позначені місце виробництва виробу і всі подробиці по догляду.

Розглянемо основні секрети

Деякі недобросовісні виробники беруть за основу більш тонкі нитки, зменшуючи тим самим обсяг витраченого матеріалу на квадратний метр. Іноді зустрічаються і варіанти заміни строго перпендикулярного переплетення ниток діагональним – ця хитрість також знижує витрати ниток і собівартість витрат на пошиття виробу відповідно. Така білизна відрізняється тонкою, неміцною, схильною до деформації структурою полотна. До всього цього іноді використовуються і барвники низької якості, як результат, білизна при взаємодії з водою починає линяти.

Недобросовісні виробники використовують ще одну хитрість – шиють постільні набори трохи менших розмірів від тих, що вказані на упаковці. Це дозволяє зменшити витрати виробництва.

На, що варто звертати увагу при покупці

Етікетка повинна містити таку інформацію:

  • Ім’я виробника, його контактні дані
  • Склад полотна
  • Схематичне уявлення комплекту і зазначені розміри кожного з елементів
  • Докладні рекомендації: прання, температура, прасування

Якісні комплекти постільної білизни мають добре надруковані етикетку з адресою виробника, щільно приклеєну до упаковки.

Полотно від недобросовісних виробників буде просвічуватися, як ніби виткане з розріджених ниток. Воно зазвичай втратить первісні якості і щільність вже після трьох прань. Лляна і бавовняна білизна – виткана за технологією з 60 переплетень на 1 см2. Для батисту характерна щільність 20 – 30, шовк і сатин хорошої якості, якщо їх палітурка 65.

Шви можна обирати по стилю їх виконання. Для обробки білизни застосовується свій спеціальний шов. До того ж краї завжди оброблені. Гарна білизна незбирана – зшита з суцільного шматка, без шва посередині. Тільки такий пошив зможе пережити неодноразову кількість прання.