Рожевий колір в інтер’єрі: кращі ідеї для натхнення

Ви навряд чи пройдете повз канцелярський магазин Papersmiths: його життєрадісний інтер’єр різко виділяється на тлі сірих лондонських будинків. Простір здається повітряним, так як стіни і підлога магазину облицьовані рожевою плиткою. Полиці з товарами теж рожеві, що дуже подобається покупцям.

Papersmiths

Лондонське кафе Sketch стало відомим завдяки незвичайному інтер’єру. В кафе все рожеве – стіни, стеля та пуфи, які за формою нагадують бутони троянд. З колірної гами вибивається тільки мозаїчна підлога – вона виконана в білих, смарагдових і кавових відтінках.

малюнок Галерея

Якщо інтер’єр шоу-руму Normann Copenhagen в Копенгагені здається вам звичайним, зайдіть в секретну «рожеву кімнату» всередині магазину. Таку назву вона отримала не просто так: все в ній – від вентиляційних труб і батарей до стін і підлоги – виконано у відтінках рожевого.
Normann Copenhagen

Якщо будете в Сеулі, обов’язково зайдіть в бутик Stylenanda – але не заради шопінгу. Крім косметики, одягу і кафе на даху будівлі, тут вас чекає атмосферний вінтажний інтер’єр, виконаний в ніжних пудрових відтінках, – зовсім як у фільмі «Готель Гранд-Будапешт» (The Grand Budapest Hotel).

Stylenanda

Pietro Nolita – це італійський ресторан в Нью-Йорку, який встиг стати культовим місцем у місті. Всьому виною – дівчачий інтер’єр кольору маршмеллоу. Ресторан знаходиться на першому поверсі звичайного житлового будинку, але ви навряд чи пройдете повз нього: вхід і міні-веранда пофарбовані в яскраво-рожевий колір і прикрашені ефектною графікою. Усередині ресторану таке ж королівство рожевого, починаючи з меблів і закінчуючи посудом, напоями та їжею.

Pietro Nolita
Поділись


Новини партнерів