Як позбутися безсоння і швидко заснути

Мало хто може без проблем заснути ввечері у потрібний час і прокидатися з ранку за будильником, а потім ще й цілий день бути бадьорим. А нестача хорошого і якісного сну може дуже погано позначитися на вашому організмі. До того ж, вже невдовзі в Україні будуть переводити годинники на зимовий час, а це, як кажуть лікарі, може призвести до поганого сну ночами.

Тому у цій статті ми вирішили розповісти, як позбутися безсоння, щоб воно більше ніколи вас не турбувало.

До чого призводить безсоння

Лікарі, які спеціалізуються на сні, кажуть, що брак хорошого сну згубно позначається на здоров’ї, особливо якщо буде тривалим. Якщо у людини буде безсоння, то з часом почнуть розвиватися депресія, тривога, з’являться нав’язливі думки, людина стає нервовою.

Поради лікарів:

Насамперед, постарайтеся зрозуміти, що саме вам заважає. Поганий сон може бути просто через погано застелене ліжко, або подушку. Подушка повинна бути зручною, щоб правильно підтримувати шию. До того ж, тут важливий розмір. Якщо подушка буде занадто великою, то голова буде згинатися до грудей, а якщо навпаки, то западати назад. Так бути не повинно.

Слідкуйте за постільною білизною Потрібно постійно прати постільну білизну. Якщо ж вона волога, або вже брудна – то це взагалі не сон.

Жодних гаджетів. Звичайно, багато хто любить засинати під серіал, або гортаючи телефон. Але лікарі кажуть, що так робити не можна. Синє світло з екранів гаджетів уповільнює вироблення мелатоніну – гормону, що відповідає за сон людини.

Алкоголь приймати під час безсоння не можна. Це тільки погіршить ситуацію. До речі, це ж стосується і кави, і нікотину.

Джерело

Поділись


Новини партнерів