7 способів поліпшити свій сон

Woman sleeping in bed

Сон дарує людині силу, енергію і бадьорість на наступний день. Як зробити свій сон більш якісним, читайте в нашому матеріалі.

По-перше, варто включити в своє життя фізичні навантаження. Тренування рекомендуємо проводити у вечірній час. За кілька годин до сну силові вправи допоможуть відрегулювати рівень гормонів в крові, а це дозволить вам швидше заснути. Вечеряти бажано не після тренування, а до. Це буде корисно для травної системи і не змусить організм вночі працювати. Якщо дуже хочеться їсти, то краще випити склянку кефіру або з’їсти нежирний йогурт.

По-друге, перестаньте працювати у вечірній час. У вашому житті має бути чіткий розподіл роботи і відпочинку. Часто люди думають про роботу перед сном, усвідомлено вганяючи себе в стрес. Пам’ятайте, ліжко потрібне вам для того, щоб спати, а не працювати. Саме тому фрілансерам також рекомендують не брати з собою ноутбук в ліжко. У ньому краще відпочивати, віддаватися пристрасті зі своєю другою половинкою, розслаблятися і спати. Тоді ліжко буде асоціюватися з чимось розслаблюючим і хорошим, але ніяк не стресом.

По-третє, поспіть трохи вдень. Тільки ні в якому разі не лягайте в ліжко після 16:00. Як правило, людям потім стає важче заснути в належний час.

По-четверте, не дивлячись на те, що кава корисна, відмовтеся від вживання її в великих обсягах. Також варто менше вживати газованої води. Ці напої тільки бадьорять людей і змушують не спати довгий час.

По-п’яте, засинайте з хорошими думками, в чудовому настрої. Не варто лягати в ліжко злим та роздратованим. Це призведе до неякісного сну. Якщо ви з кимось посварилися, з’ясуйте все до того, як лягати в ліжко.

Також не варто використовувати смартфони і дивитися телевізор перед сном. Дані заняття будуть тільки стимулювати мозок, але не розслабляти його. А ось слухати розслаблюючу і спокійну музику перед сном – мила справа.

І нарешті, ваш сон повинен підкорятися суворому графіку. Потрібно вставати і лягати в один і той же час. Це допоможе систематизувати сон, а також зробити його більш якісним.

Поділись


Новини партнерів