Медики назвали особливості та ознаки переддіабету

Запідозрити наявність переддіабету можна за характерними симптомами цього стану.
Якщо у вас діагностовано переддіабет, це означає, що рівень цукру в крові недостатньо високий, щоб його можна було класифікувати як діабет 2 типу, але досить високий, щоб вказати на необхідність змін.

Фахівці найбільшого медичного дослідницького центру у світі – Mayo Clinic , – розповіли про таке явище, як переддіабет. Вони назвали ключові особливості цього стану організму, а також поділилися докладною інформацією про його симптоми.

За словами експертів, рівень цукру в крові здорової людини не повинен перевищувати значення 100 натще. Якщо ж цей показник починає збільшуватися і досягає позначок від 100 до 126 одиниць, то говорити про захворювання на діабет ще рано, тому медики все частіше використовують термін «переддіабет». Головна особливість цього стану полягає в тому, що цукор починає затримуватися в організмі, накопичується в його кровоносній системі та перестає повноцінно постачати клітини тканин живленням.

Крім того, інсулін, який виробляється в підшлунковій залозі, в такому стані вже не може переносити глюкозу від цукру до клітин. До речі, це порушення є ключовою причиною появи переддіабету. Однак за таких показників повернути рівень цукру до нормальних значень ще можна. Для цього потрібно буде перейти до достатніх фізичних навантажень, а також до здорового харчування.

Запідозрити наявність переддіабету, додають фахівці Mayo Clinic, можна за характерними симптомами цього стану. Насамперед, відзначають вони, люди з переддіабетом часто відчувають втому, стикаються із затуманеним зором, сильним почуттям спраги та підвищеним апетитом. Ще однією ознакою цього стану, медики називають сечовипускання, що почастішало.

Джерело

Поділись


Новини партнерів