Онкологи назвали одну з головних причин раку

Щорічно вчені різних інститутів проводять клінічні дослідження, щоб знайти єдині ліки проти раку, а також виявити причини, через які в організмі людини з’являються ракові клітини і злоякісні новоутворення. На цей раз дослідникам вдалося провести паралель між тим, що людина їсть і її потенційною можливістю стати онкохворим.

Як виявилося, неправильне харчування, яке найчастіше призводить до набору надлишкової маси тіла та ожиріння, це і є головна причина розвитку онкологічних захворювань. Особливо схильні до ризику захворіти на рак шлунка, стравоходу або кишечника люди, які ведуть пасивний спосіб життя, переїдають, вживають багато жирної і калорійної їжі, але найголовніше – страждають однією з форм ожиріння.

Вчені з’ясували, що надмірна вага в дитинстві або юності теж може призвести до онкологічних захворювань, тільки вже в більш зрілому віці. Вся справа в тому, що ожиріння сприяє розширенню судин, а також передчасному старінню внутрішніх органів, в тому числі і серця. Плюс до всього, у людей із зайвою вагою печінка і інші органи збільшуються в розмірі, що само собою вже не здорово. Не варто забувати і про те, що при ожирінні жиром обростають життєво важливі органи, а в травну систему потрапляють в більшій мірі токсини, консерванти, канцерогени та інші речовини, що завдають шкоди їх здоров’ю.

Читайте також: 9 ранніх симптомів того, що цукор руйнує ваше здоров’я

Що робити, щоб не потрапити в групу ризику онкологічних захворювань? Тримати в нормі свою вагу! Так відповість будь-який лікар, адже ожиріння не тільки сприяє розвитку раку, але і багатьох інших захворювань, таких як: цукровий діабет, артрит, остеопороз, цироз печінки, жовчнокам’яна хвороба і так далі.

Джерело

Поділись


Новини партнерів