Лікар назвав три небезпечні продукти, через які кров стає густішою

Є кілька простих способів, які допоможуть розріджувати кров. У перспективі це знизить навантаження на серцево-судинну систему, зменшить ризик виникнення тромбів та покращить стан організму загалом. Насамперед рекомендується виключити зі свого раціону продукти, через які кров стає густішою.

Густа кров – це тривожний симптом, який є наслідком деяких порушень в організмі, а також вважається провісником деяких захворювань. Про це повідомив лікар-токсиколог, професор Михайло Кутушов.

Він пояснив, чому варто прибрати цукор, хоча б на якийсь час.

Через цукор підвищується рівень глюкози в крові і зростає вироблення ліпідних сполук. Це підвищує в’язкість крові, збільшує ризик тромбозу, – попередив лікар.

Крім того, у списку заборонених продуктів – усе копчене та консерви. Варто бути обережнішими з використанням картоплі та бананів.

Рекомендується зробити акцент (тобто частіше використовувати у стравах) на продуктах, в яких присутні антикоагулянти. Це імбир, цибуля, часник, насіння соняшника та гарбуза, сік алое, буряк, ягоди, гранат, лимон та апельсин.

Особливу увагу варто звернути на водний режим. Оптимально пити вранці нтще теплу воду (або кімнатної температури). Така рідина “допомагає розріджувати кров, зменшити концентрацію токсинів у ній”. Вживати холодну воду – небажано. Це погано позначається на травленні, оскільки може призвести до тимчасового блокування вироблення ферментів і шлункового соку.

Поділись


Новини партнерів