Лікар пояснила, які горіхи є небезпечними для здоров’я

Мускатний горіх вважається найнебезпечнішим, тому що може спровокувати порушення в роботі нервової системи. Про це розповіла лікар-дієтолог Олена Соломатіна.

Медик пояснила небезпеку мускатного горіха. Він називається горіхом але, в принципі, це більше харчова добавка. Якщо покласти її більше, ніж потрібно, ефект від горіха порушить роботу нервової системи. Наприклад, це може спричинити галюцинації та інші проблеми, — зазначила лікарка.

За її словами, вживати мускатний горіх можна лише в обмеженій кількості.

До шкідливих горіхів дієтолог віднесла також арахіс, в якому через перебування в землі часто розвиваються пліснява і токсини, що негативно впливають на печінку. Вона звернула увагу на те, що в тих країнах, де земляний горіх є основною їжею, часто зустрічається рак печінки.

При цьому дієтолог підкреслила, що арахіс має корисні властивості. Цей вид горіха багатий на кремній, який важливий для стану шкіри та нігтів.

Соломатіна попередила, що горіхи загалом протипоказані деяким людям. Зокрема, пацієнтам із камінцями у жовчному міхурі. Через великий вміст жиру горіхи провокують відтік жовчі, через що камінці можуть застрягти в жовчовивідних шляхах і призвести до проблем із підшлунковою залозою.

Крім цього, горіхи є сильним алергеном.

Поділись


Новини партнерів