4 способи боротьби з хронічним болем без ліків

Хронічний біль, який триває три місяці і більше, може сильно ускладнити життя. Але ви здивуєтеся, дізнавшись, що знеболювальні можуть і не знадобитися.

Регулярні фізичні вправи

Вправи можуть бути останніми, про що ви думаєте, коли відчуваєте біль. Але легка фізична активність може допомогти відновитися. Вправи у формі ходьби, їзди на велосипеді або плавання розслаблюють м’язи, що затекли, і покращують кровотік, що прискорює природний процес загоєння вашого тіла.

Методи альтернативної медицини

Ці методи, у тому числі йога, ушу та акупунктура, дозволяють встановити зв’язок між розумом та тілом. З’являється дедалі більше свідчень про те, що зв’язок між розумом і тілом суттєвіший, ніж передбачалося раніше. Інтегративні техніки поєднують у собі силу дихання, руху та усвідомленості (практика присутності зараз), щоб полегшити біль, заспокоївши нездорову активність розуму.

Управління стресом

У мозку існує сильний зв’язок між стресом та болем. Пошук здорових способів впоратися з тиском повсякденного життя може допомогти вам віднайти душевний спокій і контролювати симптоми.

Фізіотерапія

Розтяжка та зміцнення м’язів за допомогою фізіотерапевта не тільки знімає біль, а й може запобігти його поверненню. Фізіотерапія також здатна покращити загальне функціонування м’язів, що знижує напругу та ризик травм у довгостроковій перспективі.

Поділись


Новини партнерів