Лікар назвала найшкідливіший для сердечників сир

На думку багатьох медиків, людям із проблемами серця в цілому потрібно вживати сир з обережністю – здебільшого це продукт із високими дозами солі та жиру.

Рекомендаціями щодо вживання сиру з сердечниками поділилася лікар-дієтолог Лорен Манакер. Також в інтерв’ю медика було названо найшкідливіший для сердечників сир – вершковий.

«Людям, які мають проблеми з серцем та судинами, потрібно з обережністю їсти будь-який сир, перш за все, ретельно контролюючи його кількість. Але від вершкового сиру сердечникам краще відмовитись взагалі», – переконана Манакер.

Назвавши цей продукт «найгіршим сиром для серця», експерт пояснила свою позицію щодо цього питання. За словами фахівця, вершковий сир як ніякий інший рясніє потенційно шкідливими для організму жирами.

“Одна чайна ложка такого сиру містить 29 міліграмів холестерину”.

Дієтолог попередила, що при вживанні продуктів промислової переробки, що містять багато жиру та холестерину, може спостерігатися «накопичувальний ефект». Згодом відповідно до нього в артеріях та судинах збільшуватимуться відкладення, що складаються з холестерину та інших жирових компонентів – відповідно, більш інтенсивним буде процес утворення атеросклеротичних бляшок. Це збільшує ймовірність закупорювання ними артерій та виникнення небезпечних станів, включаючи інфаркт.

Поділись


Новини партнерів